Almanya Bölgesel Lig puan durumu ve istatistikler
Almanya Bölgesel Lig · Grup 1 puan durumu
Zirvede Chemnitzer FC (17 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Erfurt (9). Deplasmanda en başarılı Chemnitzer FC (10 puan). En golcü takım Erfurt (21 gol), en az gol yiyen BFC Dynamo (0 gol).
Genel
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chemnitzer FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 15:7 | +8 | 17 |
| 2 | Erfurt | 9 | 4 | 4 | 1 | 21:15 | +6 | 16 |
| 3 | Hallescher | 9 | 3 | 5 | 1 | 14:9 | +5 | 14 |
| 4 | Altglienicke | 8 | 4 | 1 | 3 | 10:10 | 0 | 13 |
| 5 | Babelsberg | 7 | 3 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 11 |
| 6 | Carl Zeiss Jena | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 11 |
| 7 | Zwickau | 9 | 2 | 4 | 3 | 10:14 | -4 | 10 |
| 8 | BFC Dynamo | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:0 | +4 | 8 |
| 9 | Lok Leipzig | 6 | 1 | 4 | 1 | 13:12 | +1 | 7 |
| 10 | Magdeburg II | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 7 |
| 11 | Chem Leipzig | 8 | 1 | 3 | 4 | 8:14 | -6 | 6 |
| 12 | Erzgebirge Aue | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 4 |
| 13 | Leipzig | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 |
| 14 | Greifswalder | 3 | 0 | 3 | 0 | 6:6 | 0 | 3 |
| 15 | BFC Preussen | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | -2 | 2 |
| 16 | Hertha Berlin II | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 |
| 17 | Luckenwalde | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
İç saha
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Erfurt | 5 | 2 | 3 | 0 | 13:7 | +6 | 9 |
| 2 | Chemnitzer FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:6 | +2 | 7 |
| 3 | Carl Zeiss Jena | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | -1 | 7 |
| 4 | Hallescher | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:3 | +2 | 6 |
| 5 | Lok Leipzig | 4 | 1 | 2 | 1 | 11:10 | +1 | 5 |
| 6 | BFC Dynamo | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 | 4 |
| 7 | Altglienicke | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 |
| 8 | Magdeburg II | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 |
| 9 | Zwickau | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 |
| 10 | Greifswalder | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 0 | 2 |
| 11 | Babelsberg | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 0 | 2 |
| 12 | BFC Preussen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 |
| 13 | Hertha Berlin II | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 |
| 14 | Chem Leipzig | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 |
| 15 | Erzgebirge Aue | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| 16 | Leipzig | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 |
| 17 | Luckenwalde | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | -4 | 0 |
Deplasman
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Chemnitzer FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:1 | +6 | 10 |
| 2 | Altglienicke | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 | +1 | 9 |
| 3 | Babelsberg | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 9 |
| 4 | Hallescher | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | +3 | 8 |
| 5 | Zwickau | 5 | 1 | 4 | 0 | 7:6 | +1 | 7 |
| 6 | Erfurt | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:8 | 0 | 7 |
| 7 | Chem Leipzig | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 5 |
| 8 | BFC Dynamo | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | +2 | 4 |
| 9 | Erzgebirge Aue | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | +1 | 4 |
| 10 | Leipzig | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | +1 | 4 |
| 11 | Carl Zeiss Jena | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 |
| 12 | Magdeburg II | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | -3 | 4 |
| 13 | Lok Leipzig | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 |
| 14 | BFC Preussen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| 15 | Greifswalder | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
Sezon başı 27.07.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.
Almanya Bölgesel Lig · Grup 1 istatistikleri
Son sonuçlar
| 01.11 | Erfurt | 4 - 1 | Babelsberg |
| 30.10 | Lok Leipzig | 3 - 1 | Altglienicke |
| 25.10 | Hallescher | 2 - 2 | Lok Leipzig |
| 24.10 | Zwickau | 0 - 3 | Erzgebirge Aue |
| 24.10 | Chemnitzer FC | 1 - 2 | Magdeburg II |
| 23.10 | Carl Zeiss Jena | 0 - 0 | BFC Dynamo |
| 17.10 | BFC Preussen | 1 - 3 | Altglienicke |
| 17.10 | Lok Leipzig | 2 - 2 | Chem Leipzig |
| 17.10 | Luckenwalde | 1 - 2 | Carl Zeiss Jena |
| 16.10 | Erfurt | 2 - 2 | Zwickau |
| 11.10 | Babelsberg | 0 - 0 | Lok Leipzig |
| 11.10 | Chemnitzer FC | 3 - 1 | Erfurt |
Almanya Bölgesel Lig · Grup 2 puan durumu
Zirvede W. Flensburg (23 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan W. Flensburg (16). Deplasmanda en başarılı Hamburg II (15 puan). En golcü takım W. Flensburg (33 gol), en az gol yiyen Atlas (1 gol).
Genel
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | W. Flensburg | 12 | 7 | 2 | 3 | 33:16 | +17 | 23 |
| 2 | Phönix Lübeck | 10 | 6 | 3 | 1 | 23:8 | +15 | 21 |
| 3 | Hamburg II | 12 | 6 | 0 | 6 | 25:23 | +2 | 18 |
| 4 | Kickers Emden | 12 | 5 | 3 | 4 | 30:33 | -3 | 18 |
| 5 | Drochtersen | 10 | 5 | 2 | 3 | 26:15 | +11 | 17 |
| 6 | VfB Oldenburg | 10 | 5 | 2 | 3 | 21:12 | +9 | 17 |
| 7 | Schöningen | 11 | 5 | 2 | 4 | 14:20 | -6 | 17 |
| 8 | Jeddeloh II | 15 | 4 | 2 | 9 | 21:39 | -18 | 14 |
| 9 | Hannover II | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:10 | +4 | 13 |
| 10 | Lübeck | 10 | 3 | 4 | 3 | 15:19 | -4 | 13 |
| 11 | Hsc Hannover | 11 | 3 | 4 | 4 | 18:27 | -9 | 13 |
| 12 | Werder II | 8 | 4 | 0 | 4 | 17:16 | +1 | 12 |
| 13 | Norderstedt | 11 | 3 | 3 | 5 | 24:29 | -5 | 12 |
| 14 | Bremer SV | 12 | 2 | 2 | 8 | 8:22 | -14 | 8 |
| 15 | Atlas | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 | 7 |
| 16 | St. Pauli II | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:21 | -5 | 7 |
İç saha
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | W. Flensburg | 7 | 5 | 1 | 1 | 22:9 | +13 | 16 |
| 2 | Drochtersen | 6 | 4 | 0 | 2 | 19:8 | +11 | 12 |
| 3 | Schöningen | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:13 | -2 | 11 |
| 4 | Jeddeloh II | 9 | 3 | 2 | 4 | 11:15 | -4 | 11 |
| 5 | Kickers Emden | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:5 | +9 | 10 |
| 6 | Phönix Lübeck | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:1 | +9 | 9 |
| 7 | VfB Oldenburg | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:5 | +6 | 9 |
| 8 | Lübeck | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:13 | -1 | 9 |
| 9 | St. Pauli II | 6 | 2 | 1 | 3 | 13:9 | +4 | 7 |
| 10 | Norderstedt | 4 | 1 | 2 | 1 | 12:11 | +1 | 5 |
| 11 | Hsc Hannover | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:18 | -10 | 5 |
| 12 | Atlas | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 | 4 |
| 13 | Bremer SV | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:18 | -12 | 4 |
| 14 | Hannover II | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | +1 | 3 |
| 15 | Hamburg II | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:8 | -3 | 3 |
| 16 | Werder II | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:9 | -5 | 3 |
Deplasman
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hamburg II | 8 | 5 | 0 | 3 | 20:15 | +5 | 15 |
| 2 | Phönix Lübeck | 7 | 3 | 3 | 1 | 13:7 | +6 | 12 |
| 3 | Hannover II | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | +3 | 10 |
| 4 | Werder II | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:7 | +6 | 9 |
| 5 | VfB Oldenburg | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:7 | +3 | 8 |
| 6 | Hsc Hannover | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:9 | +1 | 8 |
| 7 | Kickers Emden | 8 | 2 | 2 | 4 | 16:28 | -12 | 8 |
| 8 | W. Flensburg | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:7 | +4 | 7 |
| 9 | Norderstedt | 7 | 2 | 1 | 4 | 12:18 | -6 | 7 |
| 10 | Schöningen | 4 | 2 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 6 |
| 11 | Drochtersen | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 |
| 12 | Bremer SV | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 4 |
| 13 | Lübeck | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | 4 |
| 14 | Atlas | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | 3 |
| 15 | Jeddeloh II | 6 | 1 | 0 | 5 | 10:24 | -14 | 3 |
| 16 | St. Pauli II | 5 | 0 | 0 | 5 | 3:12 | -9 | 0 |
Sezon başı 27.07.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.
Almanya Bölgesel Lig · Grup 2 istatistikleri
Son sonuçlar
| 01.11 | Jeddeloh II | 0 - 0 | Bremer SV |
| 01.11 | Hsc Hannover | 1 - 1 | Drochtersen |
| 01.11 | Hamburg II | 4 - 1 | Hannover II |
| 31.10 | W. Flensburg | 1 - 1 | Kickers Emden |
| 31.10 | Lübeck | 2 - 5 | Werder II |
| 31.10 | Schöningen | 0 - 3 | Phönix Lübeck |
| 30.10 | Atlas | 1 - 1 | VfB Oldenburg |
| 28.10 | Werder II | 1 - 4 | Hamburg II |
| 25.10 | St. Pauli II | 3 - 0 | W. Flensburg |
| 25.10 | Bremer SV | 4 - 1 | Hamburg II |
| 24.10 | VfB Oldenburg | 2 - 1 | Hsc Hannover |
| 24.10 | Hannover II | 4 - 3 | Norderstedt |
Almanya Bölgesel Lig · Grup 3 puan durumu
Zirvede Oberhausen (19 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Oberhausen (10). Deplasmanda en başarılı Oberhausen (9 puan). En golcü takım Schalke II (17 gol), en az gol yiyen B. Dortmund II (3 gol).
Genel
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oberhausen | 7 | 6 | 1 | 0 | 14:4 | +10 | 19 |
| 2 | Gütersloh | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:6 | +5 | 13 |
| 3 | Schalke II | 8 | 4 | 0 | 4 | 17:17 | 0 | 12 |
| 4 | Bonner | 6 | 2 | 2 | 2 | 14:11 | +3 | 8 |
| 5 | Köln (Am) | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:7 | +3 | 8 |
| 6 | Rödinghausen | 8 | 2 | 2 | 4 | 16:18 | -2 | 8 |
| 7 | Bocholt | 8 | 2 | 2 | 4 | 17:21 | -4 | 8 |
| 8 | B. Dortmund II | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | +4 | 6 |
| 9 | Bochum II | 5 | 2 | 0 | 3 | 11:13 | -2 | 6 |
| 10 | Sportfreunde | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:9 | -3 | 6 |
| 11 | Paderborn II | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 |
| 12 | M'gladbach II | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | +2 | 3 |
| 13 | Wiedenbrück | 7 | 1 | 0 | 6 | 9:21 | -12 | 3 |
İç saha
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oberhausen | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:2 | +7 | 10 |
| 2 | Bocholt | 6 | 2 | 2 | 2 | 14:14 | 0 | 8 |
| 3 | Rödinghausen | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 |
| 4 | B. Dortmund II | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | +4 | 6 |
| 5 | Gütersloh | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 | 6 |
| 6 | Schalke II | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | +1 | 6 |
| 7 | Bonner | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | +1 | 4 |
| 8 | Sportfreunde | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 |
| 9 | Bochum II | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 3 |
| 10 | Köln (Am) | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 |
| 11 | M'gladbach II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 0 |
| 12 | Wiedenbrück | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | -7 | 0 |
Deplasman
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oberhausen | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:2 | +3 | 9 |
| 2 | Köln (Am) | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | +3 | 7 |
| 3 | Gütersloh | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | +2 | 7 |
| 4 | Schalke II | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:10 | -1 | 6 |
| 5 | Bonner | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:6 | +2 | 4 |
| 6 | Paderborn II | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 |
| 7 | M'gladbach II | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | 3 |
| 8 | Bochum II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 |
| 9 | Sportfreunde | 6 | 0 | 3 | 3 | 5:8 | -3 | 3 |
| 10 | Wiedenbrück | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | -5 | 3 |
| 11 | Rödinghausen | 2 | 0 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 0 |
| 12 | Bocholt | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 0 |
Sezon başı 27.07.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.
Almanya Bölgesel Lig · Grup 3 istatistikleri
Son sonuçlar
| 01.11 | Bocholt | 2 - 2 | Köln (Am) |
| 31.10 | Wiedenbrück | 0 - 1 | Oberhausen |
| 31.10 | Bonner | 3 - 1 | Schalke II |
| 23.10 | Gütersloh | 3 - 1 | Wiedenbrück |
| 20.10 | Schalke II | 1 - 3 | Köln (Am) |
| 17.10 | Bocholt | 1 - 0 | Sportfreunde |
| 16.10 | Rödinghausen | 2 - 3 | Köln (Am) |
| 11.10 | Wiedenbrück | 2 - 5 | Bonner |
| 11.10 | Bochum II | 6 - 5 | Rödinghausen |
| 10.10 | Oberhausen | 3 - 1 | Bocholt |
| 10.10 | Sportfreunde | 1 - 0 | Paderborn II |
| 04.10 | Oberhausen | 4 - 0 | Paderborn II |
Almanya Bölgesel Lig · Grup 4 puan durumu
Zirvede Steinbach (14 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Steinbach (13). Deplasmanda en başarılı Sandhausen (12 puan). En golcü takım Steinbach (19 gol), en az gol yiyen Freiberg (1 gol).
Genel
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Steinbach | 9 | 4 | 2 | 3 | 19:16 | +3 | 14 |
| 2 | Sandhausen | 7 | 4 | 1 | 2 | 15:14 | +1 | 13 |
| 3 | Stuttg Kickers | 5 | 4 | 0 | 1 | 8:4 | +4 | 12 |
| 4 | Offenbacher | 7 | 3 | 3 | 1 | 14:11 | +3 | 12 |
| 5 | Lehnerz | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:16 | -2 | 11 |
| 6 | Trier | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:14 | -5 | 11 |
| 7 | Freiburg II | 6 | 3 | 1 | 2 | 14:10 | +4 | 10 |
| 8 | Freiberg | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:1 | +6 | 7 |
| 9 | Astoria W. | 5 | 2 | 1 | 2 | 11:7 | +4 | 7 |
| 10 | Homburg | 7 | 1 | 3 | 3 | 5:9 | -4 | 6 |
| 11 | Frankfurt 1899 | 5 | 0 | 3 | 2 | 8:11 | -3 | 3 |
| 12 | Mainz 05 II | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 |
| 13 | Hessen Kassel | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:12 | -9 | 0 |
İç saha
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Steinbach | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | +7 | 13 |
| 2 | Trier | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:10 | -1 | 10 |
| 3 | Stuttg Kickers | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | +5 | 9 |
| 4 | Freiberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | 6 |
| 5 | Freiburg II | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:6 | +4 | 6 |
| 6 | Offenbacher | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 | 5 |
| 7 | Homburg | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:3 | 0 | 5 |
| 8 | Astoria W. | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | +2 | 4 |
| 9 | Lehnerz | 4 | 1 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 4 |
| 10 | Sandhausen | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 1 |
| 11 | Frankfurt 1899 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 |
| 12 | Hessen Kassel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
Deplasman
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sandhausen | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:8 | +3 | 12 |
| 2 | Offenbacher | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | +2 | 7 |
| 3 | Lehnerz | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 7 |
| 4 | Freiburg II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 |
| 5 | Astoria W. | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 | 3 |
| 6 | Stuttg Kickers | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 3 |
| 7 | Frankfurt 1899 | 3 | 0 | 2 | 1 | 6:7 | -1 | 2 |
| 8 | Freiberg | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| 9 | Mainz 05 II | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 |
| 10 | Steinbach | 4 | 0 | 1 | 3 | 8:12 | -4 | 1 |
| 11 | Homburg | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
| 12 | Trier | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | -4 | 1 |
| 13 | Hessen Kassel | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | -8 | 0 |
Sezon başı 27.07.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.
Almanya Bölgesel Lig · Grup 4 istatistikleri
Son sonuçlar
| 31.10 | Hessen Kassel | 0 - 1 | Lehnerz |
| 30.10 | Homburg | 0 - 0 | Trier |
| 30.10 | Steinbach | 2 - 2 | Frankfurt 1899 |
| 24.10 | Astoria W. | 4 - 1 | Hessen Kassel |
| 24.10 | Trier | 2 - 0 | Stuttg Kickers |
| 24.10 | Lehnerz | 3 - 1 | Mainz 05 II |
| 23.10 | Offenbacher | 1 - 1 | Freiberg |
| 18.10 | Trier | 3 - 2 | Frankfurt 1899 |
| 18.10 | Homburg | 2 - 1 | Freiburg II |
| 17.10 | Stuttg Kickers | 3 - 1 | Steinbach |
| 17.10 | Freiberg | 3 - 0 | Lehnerz |
| 16.10 | Sandhausen | 2 - 4 | Offenbacher |
Almanya Bölgesel Lig · Grup 5 puan durumu
Zirvede Unterhaching (14 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Wacker Burg. (7). Deplasmanda en başarılı Unterhaching (8 puan). En golcü takım Wacker Burg. (18 gol), en az gol yiyen Memmingen (0 gol).
Genel
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Unterhaching | 8 | 3 | 5 | 0 | 12:8 | +4 | 14 |
| 2 | Memmingen | 5 | 3 | 2 | 0 | 4:0 | +4 | 11 |
| 3 | Augsburg II | 5 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | +4 | 10 |
| 4 | Bayern Münih II | 7 | 2 | 4 | 1 | 9:8 | +1 | 10 |
| 5 | Wacker Burg. | 6 | 2 | 3 | 1 | 18:14 | +4 | 9 |
| 6 | Vilzing | 5 | 2 | 3 | 0 | 13:11 | +2 | 9 |
| 7 | Buchbach | 6 | 2 | 3 | 1 | 11:11 | 0 | 9 |
| 8 | Illertissen | 7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 |
| 9 | Eichstatt | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:7 | +2 | 7 |
| 10 | Schwaben | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 | 6 |
| 11 | Nürnberg II | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 |
| 12 | Fürth II | 6 | 0 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 3 |
| 13 | TSV Aubstadt | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | -7 | 2 |
| 14 | 1860 München | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 |
| 15 | Ansbach | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 |
| 16 | Schweinfurt | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 | 1 |
| 17 | Bayreuth | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 |
İç saha
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Wacker Burg. | 4 | 2 | 1 | 1 | 15:11 | +4 | 7 |
| 2 | Buchbach | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:8 | 0 | 7 |
| 3 | Augsburg II | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 | 6 |
| 4 | Eichstatt | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:5 | +3 | 6 |
| 5 | Unterhaching | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | +1 | 6 |
| 6 | Bayern Münih II | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 | 5 |
| 7 | Memmingen | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | +1 | 5 |
| 8 | Vilzing | 3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 |
| 9 | Illertissen | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 |
| 10 | Nürnberg II | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 |
| 11 | Fürth II | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 |
| 12 | TSV Aubstadt | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 |
| 13 | Ansbach | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 |
| 14 | Bayreuth | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 |
| 15 | Schweinfurt | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | -3 | 0 |
Deplasman
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Unterhaching | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | +3 | 8 |
| 2 | Memmingen | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | 6 |
| 3 | Vilzing | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:6 | +2 | 6 |
| 4 | Schwaben | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 | 6 |
| 5 | Illertissen | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | +2 | 5 |
| 6 | Bayern Münih II | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 |
| 7 | Augsburg II | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 4 |
| 8 | Nürnberg II | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 |
| 9 | Buchbach | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 |
| 10 | Wacker Burg. | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 |
| 11 | Schweinfurt | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| 12 | Fürth II | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 1 |
| 13 | Ansbach | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 |
| 14 | Eichstatt | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| 15 | 1860 München | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 |
| 16 | TSV Aubstadt | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | -6 | 1 |
| 17 | Bayreuth | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
Sezon başı 27.07.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.
Almanya Bölgesel Lig · Grup 5 istatistikleri
Son sonuçlar
| 27.10 | Nürnberg II | 1 - 1 | Bayern Münih II |
| 24.10 | Augsburg II | 2 - 1 | Illertissen |
| 24.10 | Nürnberg II | 1 - 1 | TSV Aubstadt |
| 24.10 | Unterhaching | 2 - 1 | Ansbach |
| 24.10 | Fürth II | 0 - 2 | Schwaben |
| 23.10 | Buchbach | 3 - 3 | Wacker Burg. |
| 13.10 | TSV Aubstadt | 0 - 0 | Illertissen |
| 13.10 | Buchbach | 1 - 4 | Augsburg II |
| 13.10 | Eichstatt | 2 - 3 | Vilzing |
| 13.10 | Fürth II | 0 - 1 | Memmingen |
| 10.10 | Vilzing | 1 - 1 | Buchbach |
| 10.10 | Memmingen | 1 - 0 | Eichstatt |
Canlı skor ve dakika, gol geliyor uyarıları, düşen oranlar ve binlerce maçlık arşivde benzer maç analizi.
Ücretsiz üye ol