Analiz90

Fransa U19 Ulusal Şampiyona puan durumu ve istatistikler

Fransa U19 Ulusal Şampiyona · Grup 1 puan durumu

Zirvede Racing Club U19 (12 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Le Havre U19 (6). Deplasmanda en başarılı Valenciennes U19 (6 puan). En golcü takım Valenciennes U19 (13 gol), en az gol yiyen Lens U19 (3 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Racing Club U19640212:8+412
2Valenciennes U19430113:5+89
3PSG U1942207:4+38
4Le Havre U1942118:5+37
5Dunkerque U1942029:5+46
6Rouen U19420210:9+16
7Lille U1941217:6+15
8Orleans U1941217:705
9Versailles U1951225:7-25
10Lens U1921105:3+24
11Amiens U1941124:7-34
12C' Chartres U1941032:7-53
13Quevilly U1950146:22-161
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Le Havre U1922005:1+46
2Racing Club U1932014:6-26
3PSG U1931205:3+25
4Versailles U1921104:2+24
5Dunkerque U1921014:1+33
6Lens U1911003:1+23
7Rouen U1921016:5+13
8Valenciennes U1921016:5+13
9C' Chartres U1911001:0+13
10Orleans U1921013:303
11Lille U1920111:3-21
12Amiens U1920112:5-31
13Quevilly U1930124:12-81
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Valenciennes U1922007:0+76
2Racing Club U1932018:2+66
3Lille U1921106:3+34
4Dunkerque U1921015:4+13
5PSG U1911002:1+13
6Rouen U1921014:403
7Amiens U1921012:203
8Orleans U1920204:402
9Lens U1910102:201
10Le Havre U1920113:4-11
11Versailles U1930121:5-41
12C' Chartres U1930031:7-60
13Quevilly U1920022:10-80

Sezon başı 13.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

Fransa U19 Ulusal Şampiyona · Grup 1 istatistikleri

27oynanan maç
3.52maç başı gol
%44ev sahibi kazandı
%22beraberlik
%52karşılıklı gol
%702.5 üst

Son sonuçlar

01.11Orleans U192 - 1Versailles U19
01.11Racing Club U192 - 1Rouen U19
31.10PSG U192 - 0C' Chartres U19
18.10Quevilly U190 - 5Racing Club U19
18.10Lille U191 - 1Orleans U19
18.10Rouen U190 - 3Dunkerque U19
17.10PSG U190 - 0Versailles U19
11.10Racing Club U190 - 5Valenciennes U19
11.10Dunkerque U194 - 0Quevilly U19
11.10Le Havre U192 - 1Amiens U19
10.10Orleans U191 - 2PSG U19
10.10Lens U193 - 1C' Chartres U19

Fransa U19 Ulusal Şampiyona · Grup 2 puan durumu

Zirvede Troyes U19 (10 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Troyes U19 (7). Deplasmanda en başarılı Clermont U19 (6 puan). En golcü takım Troyes U19 (10 gol), en az gol yiyen Clermont U19 (1 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Troyes U19431010:6+410
2Clermont U1922006:1+56
3Auxerre U1932016:4+26
4Strasbourg U1931113:304
5Montfermeil U1931112:204
6Dijon U1931025:6-13
7Reims U1931026:9-33
8Lyon U1940226:8-22
9Paris FC U1930123:8-51
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Troyes U1932107:5+27
2Strasbourg U1921101:0+14
3Auxerre U1911003:1+23
4Montfermeil U1911001:0+13
5Dijon U1921015:503
6Reims U1921014:5-13
7Lyon U1920113:4-11
8Paris FC U1910010:3-30
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Clermont U1922006:1+56
2Troyes U1911003:1+23
3Auxerre U1921013:303
4Lyon U1920113:4-11
5Montfermeil U1920111:2-11
6Paris FC U1920113:5-21
7Strasbourg U1910012:3-10
8Dijon U1910010:1-10
9Reims U1910012:4-20

Sezon başı 13.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

Fransa U19 Ulusal Şampiyona · Grup 2 istatistikleri

14oynanan maç
3.36maç başı gol
%50ev sahibi kazandı
%21beraberlik
%71karşılıklı gol
%792.5 üst

Son sonuçlar

01.11Troyes U192 - 1Auxerre U19
01.11Strasbourg U191 - 0Lyon U19
31.10Dijon U191 - 3Clermont U19
18.10Auxerre U193 - 1Paris FC U19
18.10Montfermeil U191 - 0Dijon U19
11.10Dijon U194 - 2Reims U19
11.10Troyes U193 - 3Lyon U19
11.10Strasbourg U190 - 0Montfermeil U19
04.10Reims U193 - 2Strasbourg U19
04.10Lyon U192 - 2Paris FC U19
20.09Troyes U192 - 1Montfermeil U19
20.09Paris FC U190 - 3Clermont U19

Fransa U19 Ulusal Şampiyona · Grup 3 puan durumu

Zirvede Montpellier U19 (7 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Montpellier U19 (7). Deplasmanda en başarılı Nice U19 (6 puan). En golcü takım Nice U19 (9 gol), en az gol yiyen Colomiers U19 (0 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Montpellier U1932107:1+67
2Nice U1932019:3+66
3Monaco U1911002:1+13
4Cap d'Ail U1930211:7-62
5Colomiers U1910100:001
6St-Etienne U1930031:8-70
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Montpellier U1932107:1+67
2Monaco U1911002:1+13
3Colomiers U1910100:001
4St-Etienne U1910010:3-30
5Cap d'Ail U1910010:6-60
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Nice U1932019:3+66
2Cap d'Ail U1920201:102
3St-Etienne U1920021:5-40

Sezon başı 13.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

Fransa U19 Ulusal Şampiyona · Grup 3 istatistikleri

7oynanan maç
2.86maç başı gol
%43ev sahibi kazandı
%29beraberlik
%29karşılıklı gol
%712.5 üst

Son sonuçlar

01.11Monaco U192 - 1St-Etienne U19
01.11Montpellier U191 - 1Cap d'Ail U19
18.10Cap d'Ail U190 - 6Nice U19
11.10Montpellier U193 - 0St-Etienne U19
11.10Colomiers U190 - 0Cap d'Ail U19
04.10St-Etienne U190 - 3Nice U19
13.09Montpellier U193 - 0Nice U19
Daha fazlası üyelere açık
Canlı skor ve dakika, gol geliyor uyarıları, düşen oranlar ve binlerce maçlık arşivde benzer maç analizi.
Ücretsiz üye ol