İspanya Gençler Onur Ligi puan durumu ve istatistikler
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 1 puan durumu
Zirvede Tenerife U19 (9 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Tenerife U19 (6). Deplasmanda en başarılı Las Palmas U19 (3 puan). En golcü takım Tenerife U19 (12 gol), en az gol yiyen Tenerife U19 (1 gol).
Genel
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tenerife U19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:1 | +11 | 9 |
| 2 | Las Palmas U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12:5 | +7 | 6 |
| 3 | Acodetti U19 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 | 6 |
| 4 | Sobradillo U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:5 | -4 | 3 |
| 5 | Arucas U19 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:14 | -7 | 3 |
| 6 | Puertos U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | -6 | 0 |
| 7 | Herbania U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 | 0 |
İç saha
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tenerife U19 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | +9 | 6 |
| 2 | Acodetti U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | 3 |
| 3 | Las Palmas U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | +2 | 3 |
| 4 | Sobradillo U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | 3 |
| 5 | Puertos U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | -2 | 0 |
| 6 | Arucas U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:10 | -8 | 0 |
Deplasman
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Las Palmas U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | +5 | 3 |
| 2 | Acodetti U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | 3 |
| 3 | Tenerife U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 3 |
| 4 | Arucas U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | +1 | 3 |
| 5 | Puertos U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
| 6 | Sobradillo U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | -5 | 0 |
| 7 | Herbania U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 | 0 |
Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 1 istatistikleri
Son sonuçlar
| 01.11 | Las Palmas U19 | 1 - 3 | Tenerife U19 |
| 24.10 | Arucas U19 | 1 - 4 | Acodetti U19 |
| 24.10 | Tenerife U19 | 4 - 0 | Puertos U19 |
| 10.10 | Arucas U19 | 1 - 6 | Las Palmas U19 |
| 10.10 | Tenerife U19 | 5 - 0 | Sobradillo U19 |
| 03.10 | Acodetti U19 | 3 - 0 | Herbania U19 |
| 02.10 | Puertos U19 | 3 - 5 | Arucas U19 |
| 12.09 | Sobradillo U19 | 1 - 0 | Arucas U19 |
| 12.09 | Las Palmas U19 | 5 - 1 | Herbania U19 |
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 2 puan durumu
Zirvede Espanyol U19 (19 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Espanyol U19 (12). Deplasmanda en başarılı Espanyol U19 (7 puan). En golcü takım Espanyol U19 (18 gol), en az gol yiyen Espanyol U19 (3 gol).
Genel
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Espanyol U19 | 7 | 6 | 1 | 0 | 18:3 | +15 | 19 |
| 2 | Huesca U19 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | +3 | 9 |
| 3 | Damm U19 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | +3 | 8 |
| 4 | Sabadell U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | +2 | 7 |
| 5 | Gim. Manresa U19 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:9 | -1 | 7 |
| 6 | Osasuna U19 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9:12 | -3 | 6 |
| 7 | Badalona U19 | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:7 | +3 | 5 |
| 8 | R. Zaragoza U19 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 5 |
| 9 | Barcelona U19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 10:6 | +4 | 4 |
| 10 | Girona U19 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:7 | +1 | 4 |
| 11 | Oberena U19 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 |
| 12 | Montecarlo U19 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:16 | -12 | 3 |
| 13 | V. Aranguren U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 |
| 14 | Sant Andreu U19 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1:13 | -12 | 1 |
İç saha
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Espanyol U19 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:1 | +11 | 12 |
| 2 | Sabadell U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | +2 | 7 |
| 3 | Damm U19 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | +2 | 5 |
| 4 | Barcelona U19 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | +5 | 4 |
| 5 | Badalona U19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:6 | +3 | 4 |
| 6 | Girona U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 | 3 |
| 7 | R. Zaragoza U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 | 3 |
| 8 | Huesca U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | 3 |
| 9 | Osasuna U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:7 | -1 | 3 |
| 10 | Montecarlo U19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 3 |
| 11 | Gim. Manresa U19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| 12 | Oberena U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | -2 | 1 |
| 13 | V. Aranguren U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| 14 | Sant Andreu U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | 0 |
Deplasman
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Espanyol U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | +4 | 7 |
| 2 | Huesca U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 | 6 |
| 3 | Gim. Manresa U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:8 | -1 | 6 |
| 4 | Damm U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | 3 |
| 5 | Oberena U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 |
| 6 | Osasuna U19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 |
| 7 | R. Zaragoza U19 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 |
| 8 | V. Aranguren U19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 |
| 9 | Badalona U19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| 10 | Girona U19 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 |
| 11 | Sant Andreu U19 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:10 | -9 | 1 |
| 12 | Barcelona U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 0 |
| 13 | Montecarlo U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:11 | -9 | 0 |
Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 2 istatistikleri
Son sonuçlar
| 01.11 | Montecarlo U19 | 0 - 2 | Oberena U19 |
| 01.11 | Espanyol U19 | 2 - 1 | Girona U19 |
| 31.10 | Sabadell U19 | 1 - 1 | Sant Andreu U19 |
| 31.10 | Barcelona U19 | 1 - 1 | R. Zaragoza U19 |
| 25.10 | Sant Andreu U19 | 0 - 2 | Gim. Manresa U19 |
| 25.10 | Oberena U19 | 1 - 3 | Huesca U19 |
| 24.10 | Damm U19 | 1 - 1 | Espanyol U19 |
| 24.10 | Badalona U19 | 6 - 0 | Montecarlo U19 |
| 17.10 | Gim. Manresa U19 | 1 - 1 | R. Zaragoza U19 |
| 17.10 | Sabadell U19 | 1 - 0 | Osasuna U19 |
| 17.10 | Montecarlo U19 | 1 - 0 | Sant Andreu U19 |
| 17.10 | Espanyol U19 | 3 - 0 | Oberena U19 |
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 3 puan durumu
Zirvede Getafe U19 (13 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Getafe U19 (12). Deplasmanda en başarılı Real Madrid U19 (9 puan). En golcü takım Atl Madrid U19 (16 gol), en az gol yiyen Real Madrid U19 (0 gol).
Genel
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Getafe U19 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15:4 | +11 | 13 |
| 2 | Atl Madrid U19 | 7 | 4 | 1 | 2 | 16:11 | +5 | 13 |
| 3 | Real Madrid U19 | 4 | 4 | 0 | 0 | 15:0 | +15 | 12 |
| 4 | Leganes U19 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10:2 | +8 | 10 |
| 5 | Majhada. U19 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6:2 | +4 | 10 |
| 6 | Vallecano U19 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:4 | +1 | 10 |
| 7 | Sp. Hortaleza U19 | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 10 |
| 8 | Alcobendas U19 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:12 | -6 | 8 |
| 9 | Alcorcon U19 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 7 |
| 10 | Las Rozas U19 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3:7 | -4 | 7 |
| 11 | Toledo U19 | 5 | 1 | 3 | 1 | 6:9 | -3 | 6 |
| 12 | U. Adarve U19 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | -4 | 5 |
| 13 | Rayo Vallecano | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | 3 |
| 14 | Merida U19 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8:11 | -3 | 3 |
| 15 | Talavera U19 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | -7 | 3 |
| 16 | Albacete U19 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 1 |
| 17 | Trival U19 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4:12 | -8 | 0 |
İç saha
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Getafe U19 | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:2 | +12 | 12 |
| 2 | Leganes U19 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:1 | +6 | 7 |
| 3 | Alcorcon U19 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | +2 | 7 |
| 4 | Atl Madrid U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | +4 | 6 |
| 5 | Las Rozas U19 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 6 |
| 6 | Majhada. U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:1 | +2 | 6 |
| 7 | Sp. Hortaleza U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 6 |
| 8 | Alcobendas U19 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:8 | -4 | 5 |
| 9 | Vallecano U19 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 | 4 |
| 10 | Real Madrid U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | 3 |
| 11 | Rayo Vallecano | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | 3 |
| 12 | Merida U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 3 |
| 13 | Talavera U19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 3 |
| 14 | Toledo U19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 |
| 15 | Albacete U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 |
| 16 | U. Adarve U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 |
| 17 | Trival U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 0 |
Deplasman
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Madrid U19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:0 | +12 | 9 |
| 2 | Atl Madrid U19 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | +1 | 7 |
| 3 | Vallecano U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 6 |
| 4 | Toledo U19 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:7 | -3 | 5 |
| 5 | Majhada. U19 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 | 4 |
| 6 | U. Adarve U19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 4 |
| 7 | Sp. Hortaleza U19 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 |
| 8 | Leganes U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 3 |
| 9 | Alcobendas U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | 3 |
| 10 | Getafe U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| 11 | Las Rozas U19 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0:6 | -6 | 1 |
| 12 | Merida U19 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:7 | -3 | 0 |
| 13 | Talavera U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | 0 |
| 14 | Alcorcon U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 |
| 15 | Albacete U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 |
| 16 | Trival U19 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 0 |
Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 3 istatistikleri
Son sonuçlar
| 31.10 | Majhada. U19 | 2 - 0 | Vallecano U19 |
| 31.10 | Alcorcon U19 | 0 - 2 | Atl Madrid U19 |
| 31.10 | Getafe U19 | 3 - 0 | Albacete U19 |
| 31.10 | Sp. Hortaleza U19 | 1 - 0 | Las Rozas U19 |
| 31.10 | Merida U19 | 3 - 2 | Trival U19 |
| 31.10 | Alcobendas U19 | 2 - 2 | U. Adarve U19 |
| 25.10 | Las Rozas U19 | 2 - 1 | Alcorcon U19 |
| 25.10 | Leganes U19 | 0 - 0 | Majhada. U19 |
| 25.10 | Atl Madrid U19 | 3 - 0 | Alcobendas U19 |
| 25.10 | Vallecano U19 | 1 - 1 | Toledo U19 |
| 24.10 | U. Adarve U19 | 1 - 1 | Getafe U19 |
| 24.10 | Trival U19 | 1 - 2 | Sp. Hortaleza U19 |
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 4 puan durumu
Zirvede Valladolid U19 (13 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Ath Bilbao U19 (9). Deplasmanda en başarılı Valladolid U19 (9 puan). En golcü takım Ath Bilbao U19 (17 gol), en az gol yiyen Ath Bilbao U19 (3 gol).
Genel
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Valladolid U19 | 5 | 4 | 1 | 0 | 16:9 | +7 | 13 |
| 2 | Ath Bilbao U19 | 4 | 4 | 0 | 0 | 17:3 | +14 | 12 |
| 3 | Eibar U19 | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | +10 | 12 |
| 4 | Danok Bat U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:6 | +3 | 7 |
| 5 | Logrones U19 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 |
| 6 | Real Sociedad U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 | 3 |
| 7 | Leonesa U19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 3 |
| 8 | Santutxu U19 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6:11 | -5 | 3 |
| 9 | Betoño U19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:10 | -8 | 3 |
| 10 | Indautxu | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 |
| 11 | Alaves U19 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
| 12 | Leioa U19 | 5 | 0 | 1 | 4 | 7:16 | -9 | 1 |
İç saha
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ath Bilbao U19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15:3 | +12 | 9 |
| 2 | Eibar U19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | +7 | 9 |
| 3 | Danok Bat U19 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | +3 | 6 |
| 4 | Valladolid U19 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | +2 | 4 |
| 5 | Logrones U19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | -1 | 4 |
| 6 | Betoño U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | 3 |
| 7 | Santutxu U19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | -2 | 3 |
| 8 | Indautxu | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 |
| 9 | Alaves U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 0 |
| 10 | Leioa U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | 0 |
| 11 | Leonesa U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | 0 |
Deplasman
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Valladolid U19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:5 | +5 | 9 |
| 2 | Eibar U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | 3 |
| 3 | Ath Bilbao U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | 3 |
| 4 | Real Sociedad U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 | 3 |
| 5 | Leonesa U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 |
| 6 | Danok Bat U19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 0 | 1 |
| 7 | Alaves U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 |
| 8 | Leioa U19 | 4 | 0 | 1 | 3 | 6:12 | -6 | 1 |
| 9 | Logrones U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| 10 | Indautxu | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | -2 | 0 |
| 11 | Santutxu U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 |
| 12 | Betoño U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:10 | -9 | 0 |
Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 4 istatistikleri
Son sonuçlar
| 01.11 | Ath Bilbao U19 | 5 - 2 | Leioa U19 |
| 01.11 | Valladolid U19 | 3 - 3 | Danok Bat U19 |
| 01.11 | Betoño U19 | 1 - 0 | Santutxu U19 |
| 31.10 | Eibar U19 | 2 - 0 | Leonesa U19 |
| 24.10 | Leonesa U19 | 1 - 4 | Valladolid U19 |
| 24.10 | Santutxu U19 | 0 - 2 | Ath Bilbao U19 |
| 24.10 | Danok Bat U19 | 4 - 2 | Indautxu |
| 18.10 | Ath Bilbao U19 | 2 - 1 | Real Sociedad U19 |
| 18.10 | Logrones U19 | 2 - 2 | Leioa U19 |
| 17.10 | Indautxu | 1 - 2 | Leonesa U19 |
| 17.10 | Eibar U19 | 3 - 0 | Alaves U19 |
| 11.10 | Leioa U19 | 1 - 4 | Eibar U19 |
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 5 puan durumu
Zirvede Almeria U19 (13 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Sevilla U19 (9). Deplasmanda en başarılı Cadiz U19 (12 puan). En golcü takım Almeria U19 (16 gol), en az gol yiyen Sevilla U19 (4 gol).
Genel
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Almeria U19 | 7 | 4 | 1 | 2 | 16:10 | +6 | 13 |
| 2 | Cadiz U19 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | +2 | 13 |
| 3 | Sevilla U19 | 5 | 3 | 2 | 0 | 15:4 | +11 | 11 |
| 4 | Marbella U19 | 5 | 3 | 1 | 1 | 14:6 | +8 | 10 |
| 5 | Real Betis U19 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12:7 | +5 | 10 |
| 6 | Granada U19 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | +6 | 9 |
| 7 | Tomares U19 | 7 | 2 | 3 | 2 | 14:9 | +5 | 9 |
| 8 | Mosquito U19 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:10 | +1 | 8 |
| 9 | Alhendín U19 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:9 | +1 | 8 |
| 10 | Calavera U19 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:16 | -8 | 7 |
| 11 | Cordoba U19 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 |
| 12 | San Felix U19 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:9 | -6 | 4 |
| 13 | Arenas de Armilla U19 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:10 | -8 | 4 |
| 14 | Malaga U19 | 5 | 1 | 0 | 4 | 10:12 | -2 | 3 |
| 15 | Atlético Zabal | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:10 | -7 | 2 |
| 16 | Utrera U19 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:11 | -11 | 0 |
İç saha
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sevilla U19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:2 | +11 | 9 |
| 2 | Marbella U19 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:4 | +6 | 7 |
| 3 | Almeria U19 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12:9 | +3 | 7 |
| 4 | Granada U19 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | +5 | 6 |
| 5 | Calavera U19 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 | 6 |
| 6 | Mosquito U19 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | +1 | 6 |
| 7 | Tomares U19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:5 | +4 | 4 |
| 8 | Real Betis U19 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 | 4 |
| 9 | San Felix U19 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 | 4 |
| 10 | Cordoba U19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 |
| 11 | Alhendín U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 |
| 12 | Atlético Zabal | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 0 | 2 |
| 13 | Cadiz U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | -4 | 1 |
| 14 | Arenas de Armilla U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:5 | -4 | 1 |
| 15 | Utrera U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | 0 |
| 16 | Malaga U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | -4 | 0 |
Deplasman
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cadiz U19 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:3 | +6 | 12 |
| 2 | Almeria U19 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | 6 |
| 3 | Real Betis U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | +2 | 6 |
| 4 | Alhendín U19 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | +1 | 5 |
| 5 | Tomares U19 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | +1 | 5 |
| 6 | Malaga U19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | +2 | 3 |
| 7 | Marbella U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 | 3 |
| 8 | Granada U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 | 3 |
| 9 | Arenas de Armilla U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:5 | -4 | 3 |
| 10 | Mosquito U19 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 0 | 2 |
| 11 | Sevilla U19 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 |
| 12 | Cordoba U19 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 |
| 13 | Calavera U19 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:13 | -10 | 1 |
| 14 | San Felix U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | -7 | 0 |
| 15 | Atlético Zabal | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | -7 | 0 |
| 16 | Utrera U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | -8 | 0 |
Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 5 istatistikleri
Son sonuçlar
| 01.11 | Marbella U19 | 6 - 0 | San Felix U19 |
| 01.11 | Utrera U19 | 0 - 1 | Arenas de Armilla U19 |
| 01.11 | Cordoba U19 | 2 - 1 | Malaga U19 |
| 01.11 | Almeria U19 | 1 - 3 | Alhendín U19 |
| 01.11 | Mosquito U19 | 2 - 4 | Real Betis U19 |
| 01.11 | Sevilla U19 | 4 - 0 | Calavera U19 |
| 25.10 | Marbella U19 | 1 - 1 | Alhendín U19 |
| 25.10 | Almeria U19 | 5 - 0 | Arenas de Armilla U19 |
| 25.10 | Sevilla U19 | 6 - 0 | Atlético Zabal |
| 24.10 | Granada U19 | 5 - 1 | Calavera U19 |
| 24.10 | Mosquito U19 | 2 - 0 | Cordoba U19 |
| 24.10 | Cadiz U19 | 0 - 4 | Malaga U19 |
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 6 puan durumu
Zirvede Valencia U19 (12 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Cartagena U19 (6). Deplasmanda en başarılı Torrent U19 (7 puan). En golcü takım Valencia U19 (17 gol), en az gol yiyen Torrent U19 (4 gol).
Genel
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Valencia U19 | 5 | 4 | 0 | 1 | 17:8 | +9 | 12 |
| 2 | Mallorca U19 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9:6 | +3 | 12 |
| 3 | Villarreal U19 | 5 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | +6 | 10 |
| 4 | Murcia U19 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14:12 | +2 | 10 |
| 5 | Cartagena U19 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13:9 | +4 | 9 |
| 6 | Torrent U19 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:4 | +4 | 8 |
| 7 | Levante U19 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | +3 | 8 |
| 8 | P. Arrabal U19 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 8 |
| 9 | Castellon U19 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:11 | +1 | 7 |
| 10 | Murcia U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:6 | 0 | 6 |
| 11 | Elche U19 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:8 | 0 | 5 |
| 12 | Acad. Murcia U19 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 |
| 13 | S.Francisco U19 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 |
| 14 | Patacona U19 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 4 |
| 15 | Roda U19 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:18 | -9 | 4 |
| 16 | Kelme U19 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2:13 | -11 | 2 |
İç saha
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartagena U19 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | +7 | 6 |
| 2 | Valencia U19 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | +5 | 6 |
| 3 | Villarreal U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:7 | +4 | 6 |
| 4 | Mallorca U19 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:5 | +1 | 5 |
| 5 | Levante U19 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:4 | +1 | 5 |
| 6 | Murcia U19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | +1 | 4 |
| 7 | P. Arrabal U19 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 |
| 8 | Roda U19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 |
| 9 | Castellon U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 | 3 |
| 10 | Murcia U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | +1 | 3 |
| 11 | S.Francisco U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 |
| 12 | Acad. Murcia U19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 |
| 13 | Torrent U19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| 14 | Elche U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 |
| 15 | Kelme U19 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 1 |
| 16 | Patacona U19 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | -8 | 0 |
Deplasman
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Torrent U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | +4 | 7 |
| 2 | Mallorca U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | +2 | 7 |
| 3 | Valencia U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:5 | +4 | 6 |
| 4 | Murcia U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:6 | +1 | 6 |
| 5 | Villarreal U19 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | +2 | 4 |
| 6 | Elche U19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | +1 | 4 |
| 7 | Patacona U19 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | +1 | 4 |
| 8 | P. Arrabal U19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 |
| 9 | Castellon U19 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:9 | -1 | 4 |
| 10 | Levante U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | +2 | 3 |
| 11 | Murcia U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 |
| 12 | Cartagena U19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | -3 | 3 |
| 13 | Acad. Murcia U19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| 14 | S.Francisco U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 |
| 15 | Kelme U19 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:9 | -8 | 1 |
| 16 | Roda U19 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:12 | -7 | 0 |
Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 6 istatistikleri
Son sonuçlar
| 01.11 | Elche U19 | 1 - 2 | Murcia U19 |
| 01.11 | Valencia U19 | 5 - 1 | Kelme U19 |
| 01.11 | Castellon U19 | 0 - 1 | Mallorca U19 |
| 31.10 | Levante U19 | 1 - 1 | Villarreal U19 |
| 31.10 | Roda U19 | 2 - 2 | Patacona U19 |
| 31.10 | P. Arrabal U19 | 4 - 2 | Cartagena U19 |
| 27.10 | Levante U19 | 3 - 1 | S.Francisco U19 |
| 25.10 | Acad. Murcia U19 | 1 - 3 | Valencia U19 |
| 25.10 | Villarreal U19 | 5 - 2 | Roda U19 |
| 24.10 | Mallorca U19 | 1 - 1 | Elche U19 |
| 24.10 | Kelme U19 | 0 - 1 | Torrent U19 |
| 24.10 | S.Francisco U19 | 1 - 0 | P. Arrabal U19 |
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 7 puan durumu
Zirvede Lugo U19 (13 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Deportivo U19 (9). Deplasmanda en başarılı Lugo U19 (7 puan). En golcü takım Lugo U19 (11 gol), en az gol yiyen Deportivo U19 (1 gol).
Genel
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo U19 | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | +7 | 13 |
| 2 | Deportivo U19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 | 9 |
| 3 | Compostela U19 | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | +3 | 9 |
| 4 | Gijon U19 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:9 | +1 | 7 |
| 5 | Aviles U19 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 |
| 6 | Val Minor U19 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 0 | 3 |
| 7 | Oviedo U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 |
| 8 | Ural U19 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | -3 | 2 |
| 9 | Gimnástica U19 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 |
| 10 | Solares U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | 0 |
| 11 | Bansander U19 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 | 0 |
İç saha
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo U19 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 | 9 |
| 2 | Compostela U19 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | +3 | 6 |
| 3 | Lugo U19 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 6 |
| 4 | Aviles U19 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | +1 | 4 |
| 5 | Val Minor U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | +1 | 3 |
| 6 | Oviedo U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | 3 |
| 7 | Ural U19 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
| 8 | Gijon U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | -3 | 1 |
| 9 | Gimnástica U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
| 10 | Solares U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 |
Deplasman
| # | Takım | O | G | B | M | A:Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lugo U19 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | +5 | 7 |
| 2 | Gijon U19 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | +4 | 6 |
| 3 | Compostela U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 |
| 4 | Gimnástica U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 |
| 5 | Ural U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 | 1 |
| 6 | Oviedo U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| 7 | Val Minor U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 |
| 8 | Solares U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 |
| 9 | Aviles U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 |
| 10 | Bansander U19 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | -7 | 0 |
Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.
İspanya Gençler Onur Ligi · Grup 7 istatistikleri
Son sonuçlar
| 01.11 | Gijon U19 | 2 - 2 | Gimnástica U19 |
| 31.10 | Ural U19 | 1 - 1 | Lugo U19 |
| 25.10 | Lugo U19 | 1 - 0 | Solares U19 |
| 25.10 | Compostela U19 | 3 - 0 | Bansander U19 |
| 25.10 | Val Minor U19 | 2 - 3 | Gijon U19 |
| 18.10 | Deportivo U19 | 3 - 1 | Compostela U19 |
| 17.10 | Gijon U19 | 1 - 4 | Lugo U19 |
| 17.10 | Oviedo U19 | 2 - 1 | Val Minor U19 |
| 11.10 | Lugo U19 | 2 - 1 | Oviedo U19 |
| 11.10 | Val Minor U19 | 2 - 0 | Gimnástica U19 |
| 10.10 | Aviles U19 | 2 - 1 | Bansander U19 |
| 10.10 | Compostela U19 | 3 - 0 | Ural U19 |
Canlı skor ve dakika, gol geliyor uyarıları, düşen oranlar ve binlerce maçlık arşivde benzer maç analizi.
Ücretsiz üye ol