Analiz90

İspanya Primer Lig RFEF puan durumu ve istatistikler

İspanya Primer Lig RFEF · Grup 1 puan durumu

Zirvede Lugo (25 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Lugo (15). Deplasmanda en başarılı Logrones (12 puan). En golcü takım Union Irun (19 gol), en az gol yiyen Ponferradina (6 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Lugo1081118:9+925
2Logrones952218:12+617
3Ath Bilbao II1052316:11+517
4Mirandes1052313:10+317
5Racing Ferrol105239:7+217
6Extremadura851218:7+1116
7Pontevedra1043312:11+115
8Cacereno104339:8+115
9Real Aviles1042418:13+514
10Ponferradina103526:6014
11Union Irun1034319:17+213
12Merida AD1041516:14+213
13Zamora1033411:12-112
14Barakaldo102538:10-211
15Unionistas1031612:18-610
16A Coruña II103169:16-710
17Leonesa92349:10-19
18Coria1023512:17-59
19UD Ourense102264:15-118
20Arenas Getxo102268:22-148
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Lugo550010:2+815
2Cacereno54107:1+613
3Racing Ferrol54107:2+513
4Mirandes43106:1+510
5Barakaldo62407:4+310
6Ath Bilbao II53117:5+210
7Unionistas530210:9+19
8Union Irun522111:8+38
9Ponferradina52212:208
10Leonesa42118:5+37
11Extremadura42116:3+37
12Coria52129:8+17
13Pontevedra52128:7+17
14Merida AD52129:907
15UD Ourense52122:4-27
16A Coruña II52125:8-37
17Real Aviles52038:7+16
18Logrones41214:405
19Zamora61237:9-25
20Arenas Getxo51134:10-64
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Logrones540114:8+612
2Lugo53118:7+110
3Extremadura430112:4+89
4Real Aviles522110:6+48
5Pontevedra52214:408
6Ath Bilbao II52129:6+37
7Zamora42114:3+17
8Mirandes62137:9-27
9Merida AD52037:5+26
10Ponferradina51314:406
11Union Irun51228:9-15
12Racing Ferrol51132:5-34
13Arenas Getxo51134:12-84
14A Coruña II51044:8-43
15Leonesa50231:5-42
16Cacereno50232:7-52
17Coria50233:9-62
18Barakaldo40131:6-51
19Unionistas50142:9-71
20UD Ourense50142:11-91

Sezon başı 28.08.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya Primer Lig RFEF · Grup 1 istatistikleri

98oynanan maç
2.50maç başı gol
%48ev sahibi kazandı
%24beraberlik
%48karşılıklı gol
%452.5 üst

Son sonuçlar

01.11Extremadura3 - 0Unionistas
01.11UD Ourense1 - 0Leonesa
01.11Coria0 - 1Arenas Getxo
01.11Barakaldo0 - 0Pontevedra
01.11Lugo2 - 1Merida AD
01.11Zamora1 - 3A Coruña II
31.10Ath Bilbao II3 - 1Cacereno
31.10Racing Ferrol0 - 0Ponferradina
31.10Union Irun0 - 3Real Aviles
31.10Logrones0 - 1Mirandes
25.10Merida AD0 - 0Coria
24.10Arenas Getxo2 - 0UD Ourense

İspanya Primer Lig RFEF · Grup 2 puan durumu

Zirvede Real Zaragoza (21 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Gimnastic (12). Deplasmanda en başarılı Real Zaragoza (11 puan). En golcü takım Villarreal II (21 gol), en az gol yiyen Murcia (8 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Real Zaragoza1063119:12+721
2Real Jaen1054116:11+519
3Murcia1061312:8+419
4Villarreal II953121:11+1018
5Hercules1051410:11-116
6Alcorcon1036118:10+815
7Ibiza943215:11+415
8Cartagena1043314:11+315
9Huesca1036113:11+215
10Real Madrid II1043313:11+215
11Gimnastic1042415:16-114
12Algeciras1041515:16-113
13Sant Andreu1033412:12012
14A Madrid II1025318:16+211
15Antequera1016313:14-19
16Aguilas101549:15-68
17Rayo Majadah82155:8-37
18Torremolinos1014511:20-97
19Europa102176:18-127
20Teruel101364:17-136
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Gimnastic540113:7+612
2Real Madrid II540111:6+512
3Real Jaen532011:8+311
4Huesca63217:5+211
5Cartagena43108:1+710
6Murcia43108:1+710
7Villarreal II531110:5+510
8Real Zaragoza43108:3+510
9Algeciras53117:4+310
10Hercules63125:4+110
11Alcorcon523012:4+89
12Sant Andreu52309:5+49
13Ibiza42116:3+37
14A Madrid II614113:11+27
15Rayo Majadah42115:3+27
16Antequera51316:5+16
17Teruel51313:306
18Europa52034:7-36
19Torremolinos51227:8-15
20Aguilas51226:7-15
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Real Zaragoza632111:9+211
2Murcia63034:7-39
3Villarreal II422011:6+58
4Real Jaen52215:3+28
5Ibiza52219:8+18
6Alcorcon51316:606
7Hercules42025:7-26
8Cartagena61236:10-45
9Huesca40406:604
10A Madrid II41125:504
11Antequera50327:9-23
12Real Madrid II50322:5-33
13Algeciras51048:12-43
14Sant Andreu51043:7-43
15Aguilas50323:8-53
16Gimnastic50232:9-72
17Torremolinos50234:12-82
18Europa50142:11-91
19Rayo Majadah40040:5-50
20Teruel50051:14-130

Sezon başı 28.08.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya Primer Lig RFEF · Grup 2 istatistikleri

98oynanan maç
2.64maç başı gol
%48ev sahibi kazandı
%33beraberlik
%50karşılıklı gol
%462.5 üst

Son sonuçlar

02.11Huesca2 - 0Gimnastic
02.11Real Jaen3 - 2Algeciras
01.11Antequera0 - 1Murcia
01.11Hercules2 - 0Rayo Majadah
01.11Torremolinos0 - 0Aguilas
31.10Sant Andreu2 - 0Teruel
31.10Real Zaragoza2 - 2Villarreal II
31.10Real Madrid II2 - 0Cartagena
30.10Ibiza3 - 0Europa
30.10A Madrid II1 - 1Alcorcon
25.10Gimnastic4 - 2Hercules
25.10Villarreal II4 - 1Cartagena
Daha fazlası üyelere açık
Canlı skor ve dakika, gol geliyor uyarıları, düşen oranlar ve binlerce maçlık arşivde benzer maç analizi.
Ücretsiz üye ol