Analiz90

İspanya RFEF 3.Lig puan durumu ve istatistikler

Gelecek maçlar

04.11 20:00Roda – Torrellano
04.11 21:00Vall de Uxó – Torrent
04.11 21:30Saguntino – Jove Espanol
04.11 21:30Bala Azul – Santa Cruz
04.11 21:45Ontinyent 1931 – Utiel
04.11 22:00Pulpileno – Balsicas Atlético
04.11 22:00Totana – Algar
04.11 22:00Buñol – Hercules II
04.11 22:00Porreres – Alcúdia
04.11 22:30Águilas II – UCAM Murcia II
04.11 22:30Alcantarilla – SFC Minerva
04.11 22:30SJ Mar Menor – Bullas
04.11 23:00Cotillas – Un. Molinense

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 1 puan durumu

Zirvede Vilanova (15 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan L'Hospitalet (10). Deplasmanda en başarılı Badalona (9 puan). En golcü takım Europa II (14 gol), en az gol yiyen Grama (5 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Vilanova843110:8+215
2Badalona741212:6+613
3Montanesa841310:7+313
4L'Hospitalet733110:8+212
5Europa II731314:9+510
6UE Cornella824211:9+210
7Grama823310:5+59
8Peralada52309:5+49
9Pobla63039:909
10Tona53025:509
11Martinenc722314:15-18
12San Juan52128:807
13L'Escala52127:707
14San Cristobal82156:20-147
15Mollerussa61236:8-25
16Cerdanyola51225:7-25
17Vilassar Mar61238:14-65
18Atlètic Lleida31021:5-43
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1L'Hospitalet53118:6+210
2Pobla43017:5+29
3Vilanova42205:2+38
4Martinenc321011:6+57
5Montanesa32105:2+37
6Peralada22005:1+46
7Europa II42025:4+16
8UE Cornella51316:606
9Tona32013:306
10Mollerussa41214:405
11Grama41124:3+14
12San Juan21104:3+14
13Cerdanyola21102:1+14
14Badalona41125:504
15San Cristobal41123:9-64
16L'Escala11003:2+13
17Vilassar Mar31025:8-33
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Badalona33007:1+69
2Vilanova42115:6-17
3Montanesa52035:506
4Grama41216:2+45
5Europa II31119:5+44
6UE Cornella31115:3+24
7L'Escala41124:5-14
8Peralada30304:403
9Tona21012:203
10San Juan31024:5-13
11Atlètic Lleida31021:5-43
12San Cristobal41033:11-83
13L'Hospitalet20202:202
14Vilassar Mar30213:6-32
15Cerdanyola30123:6-31
16Martinenc40133:9-61
17Mollerussa20022:4-20
18Pobla20022:4-20

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 1 istatistikleri

57oynanan maç
2.72maç başı gol
%47ev sahibi kazandı
%26beraberlik
%53karşılıklı gol
%492.5 üst

Son sonuçlar

01.11Vilanova2 - 1L'Escala
01.11Cerdanyola1 - 1Vilassar Mar
01.11Peralada2 - 1Pobla
01.11Tona1 - 0Martinenc
01.11San Cristobal0 - 2Montanesa
01.11L'Hospitalet0 - 2Badalona
31.10UE Cornella1 - 1Grama
25.10Pobla2 - 1Mollerussa
25.10Badalona1 - 4UE Cornella
25.10Europa II4 - 1Vilanova
25.10Montanesa2 - 2Vilassar Mar
25.10San Juan2 - 2L'Hospitalet

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 2 puan durumu

Zirvede Santomera (16 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan UCAM Murcia II (10). Deplasmanda en başarılı Santomera (7 puan). En golcü takım Santomera (17 gol), en az gol yiyen Águilas II (2 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Santomera651017:5+1216
2UCAM Murcia II642015:5+1014
3Santa Cruz53208:4+411
4Bala Azul73228:6+211
5Los Garres42116:4+27
6Alcantarilla52125:507
7Águilas II41304:2+26
8Pulpileno520311:12-16
9Cotillas62046:8-26
10Balsicas Atlético42026:9-36
11Cartagena LU II51226:7-15
12Un. Molinense41215:6-15
13Totana41126:7-14
14SJ Mar Menor31114:5-14
15Bullas31025:7-23
16Algar51043:11-83
17SFC Minerva50232:8-62
18Mazarron30033:9-60
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1UCAM Murcia II431012:3+910
2Santa Cruz43107:3+410
3Santomera33009:0+99
4Bala Azul32013:1+26
5Un. Molinense21104:3+14
6Los Garres31114:404
7Alcantarilla31113:304
8Balsicas Atlético11004:1+33
9Pulpileno31027:8-13
10Cotillas31023:4-13
11Águilas II20201:102
12SFC Minerva40222:6-42
13Cartagena LU II20113:4-11
14Bullas10011:3-20
15Totana10011:3-20
16Algar30031:8-70
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Santomera32108:5+37
2Bala Azul41215:505
3Águilas II21103:1+24
4Totana31115:4+14
5UCAM Murcia II21103:2+14
6Cartagena LU II31113:304
7SJ Mar Menor31114:5-14
8Los Garres11002:0+23
9Bullas21014:403
10Pulpileno21014:403
11Alcantarilla21012:203
12Cotillas31023:4-13
13Algar21012:3-13
14Balsicas Atlético31022:8-63
15Santa Cruz10101:101
16Un. Molinense20111:3-21
17SFC Minerva10010:2-20
18Mazarron30033:9-60

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 2 istatistikleri

42oynanan maç
2.86maç başı gol
%40ev sahibi kazandı
%24beraberlik
%57karşılıklı gol
%552.5 üst

Son sonuçlar

01.11Totana1 - 3Santomera
01.11Bala Azul2 - 0SFC Minerva
31.10Santa Cruz2 - 0Un. Molinense
31.10Alcantarilla0 - 2Los Garres
31.10Pulpileno3 - 2Cartagena LU II
31.10Cotillas0 - 1UCAM Murcia II
25.10Un. Molinense1 - 1Bala Azul
25.10Bullas1 - 3Totana
25.10SFC Minerva1 - 3Cotillas
24.10Santa Cruz3 - 2Pulpileno
24.10Santomera4 - 0SJ Mar Menor
24.10UCAM Murcia II2 - 1Alcantarilla

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 3 puan durumu

Zirvede Villanovense (10 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Villanovense (10). Deplasmanda en başarılı Llerenense (7 puan). En golcü takım Villanovense (9 gol), en az gol yiyen Llerenense (1 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Villanovense53119:2+710
2Llerenense43106:1+510
3Azuaga43016:3+39
4Santa Amalia62229:10-18
5Villafranca32107:4+37
6Montijo61233:7-45
7Jerez41123:8-54
8Gevora31024:403
9Quintana21014:403
10Zafra Atlético40314:5-13
11Cabeza del Buey30213:4-12
12Jaraíz30210:2-22
13Pueblonuevo30123:7-41
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Villanovense53119:2+710
2Azuaga22004:0+46
3Montijo21102:0+24
4Santa Amalia31117:6+14
5Villafranca21104:3+14
6Quintana11004:1+33
7Llerenense11003:0+33
8Gevora21013:2+13
9Zafra Atlético30212:3-12
10Jerez10101:101
11Jaraíz10100:001
12Pueblonuevo10011:2-10
13Cabeza del Buey10010:1-10
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Llerenense32103:1+27
2Santa Amalia31112:4-24
3Villafranca11003:1+23
4Azuaga21012:3-13
5Jerez31022:7-53
6Cabeza del Buey20203:302
7Zafra Atlético10102:201
8Jaraíz20110:2-21
9Pueblonuevo20112:5-31
10Montijo40131:7-61
11Gevora10011:2-10
12Quintana10010:3-30

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 3 istatistikleri

25oynanan maç
2.44maç başı gol
%44ev sahibi kazandı
%32beraberlik
%44karşılıklı gol
%442.5 üst

Son sonuçlar

01.11Villanovense0 - 0Jaraíz
01.11Jerez1 - 1Pueblonuevo
25.10Quintana4 - 1Pueblonuevo
25.10Villanovense5 - 1Jerez
25.10Zafra Atlético1 - 2Azuaga
25.10Santa Amalia3 - 3Cabeza del Buey
25.10Gevora2 - 0Montijo
21.10Villafranca2 - 2Zafra Atlético
21.10Llerenense3 - 0Santa Amalia
18.10Villafranca2 - 1Gevora
18.10Montijo0 - 0Santa Amalia
11.10Jaraíz0 - 0Cabeza del Buey

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 4 puan durumu

Zirvede Covadonga (14 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Covadonga (10). Deplasmanda en başarılı Gijon II (7 puan). En golcü takım Covadonga (15 gol), en az gol yiyen Lealtad (0 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Covadonga642015:4+1114
2Gijon II742113:7+614
3Caudal74218:7+114
4Mosconia63218:7+111
5Lealtad43107:0+710
6UP Langreo62227:6+18
7Colunga62227:13-68
8San Martin32106:3+37
9Gijon Ind62138:9-17
10Siero42027:4+36
11Condal41304:3+16
12Ceares812510:13-35
13Astur50416:7-14
14Avilés Stadium61145:9-44
15L'Entregu71154:15-114
16Llanes40133:7-41
17Andés30121:5-41
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Covadonga431011:2+910
2Mosconia43108:3+510
3Caudal43107:3+410
4Gijon II42118:4+47
5Siero32016:2+46
6Lealtad21102:0+24
7Avilés Stadium41124:5-14
8UP Langreo41123:4-14
9Ceares41037:703
10Colunga21012:5-33
11Astur20201:102
12San Martin10102:201
13Llanes10101:101
14Condal10100:001
15Gijon Ind30123:6-31
16L'Entregu30122:7-51
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Gijon II32105:3+27
2Lealtad22005:0+56
3San Martin22004:1+36
4Gijon Ind32015:3+26
5Condal31204:3+15
6Colunga41215:8-35
7Covadonga21104:2+24
8UP Langreo21104:2+24
9Caudal31111:4-34
10L'Entregu41032:8-63
11Astur30215:6-12
12Ceares40223:6-32
13Andés30121:5-41
14Mosconia20110:4-41
15Siero10011:2-10
16Avilés Stadium20021:4-30
17Llanes30032:6-40

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 4 istatistikleri

46oynanan maç
2.59maç başı gol
%39ev sahibi kazandı
%30beraberlik
%52karşılıklı gol
%522.5 üst

Son sonuçlar

01.11Ceares3 - 0Andés
01.11Covadonga1 - 1Condal
01.11UP Langreo0 - 1Caudal
01.11Avilés Stadium1 - 1Colunga
31.10L'Entregu1 - 4Gijon Ind
31.10Gijon II0 - 2San Martin
25.10Mosconia3 - 1L'Entregu
25.10Condal0 - 0Ceares
25.10Caudal2 - 1Avilés Stadium
25.10Gijon Ind0 - 2Covadonga
25.10Colunga0 - 4Lealtad
24.10Siero1 - 2Gijon II

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 5 puan durumu

Zirvede San Miguel (16 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Panad. Pulido (13). Deplasmanda en başarılı Lanzarote (4 puan). En golcü takım Panad. Pulido (22 gol), en az gol yiyen Real Unión de Tenerife (2 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1San Miguel851217:7+1016
2Panad. Pulido641122:8+1413
3Las Palmas III834116:9+713
4Marino522110:5+58
5Real Unión de Tenerife42205:2+38
6Lanzarote42205:3+28
7Tenerife III62229:10-18
8Mensajero52124:8-47
9Santa Brigida51226:7-15
10Yaiza31114:5-14
11Añaza51045:13-83
12CD Laguna30122:6-41
13Estrella CF30121:5-41
14Pl. Sotavento10011:6-50
15Villaverde40040:13-130
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Panad. Pulido541022:6+1613
2San Miguel440013:1+1212
3Las Palmas III531113:6+710
4Real Unión de Tenerife42205:2+38
5Marino32108:2+67
6Tenerife III32106:4+27
7Mensajero22002:0+26
8Santa Brigida21103:1+24
9Lanzarote21102:1+14
10Añaza21011:2-13
11CD Laguna10102:201
12Estrella CF10101:101
13Villaverde10010:1-10
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Lanzarote21103:2+14
2Yaiza31114:5-14
3San Miguel41124:6-24
4Las Palmas III30303:303
5Marino20112:3-11
6Santa Brigida30123:6-31
7Tenerife III30123:6-31
8Mensajero30122:8-61
9Panad. Pulido10010:2-20
10CD Laguna20020:4-40
11Estrella CF20020:4-40
12Pl. Sotavento10011:6-50
13Añaza30034:11-70
14Villaverde30030:12-120

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 5 istatistikleri

35oynanan maç
3.06maç başı gol
%63ev sahibi kazandı
%29beraberlik
%51karşılıklı gol
%492.5 üst

Son sonuçlar

01.11Marino1 - 1Santa Brigida
31.10Panad. Pulido5 - 0Villaverde
31.10Real Unión de Tenerife1 - 1Lanzarote
31.10Las Palmas III3 - 0Añaza
25.10Lanzarote1 - 0Marino
24.10Tenerife III1 - 1Las Palmas III
24.10San Miguel5 - 0Villaverde
21.10Tenerife III2 - 1Santa Brigida
21.10San Miguel3 - 0Estrella CF
21.10Panad. Pulido5 - 0Mensajero
21.10Villaverde0 - 1Yaiza
21.10Las Palmas III3 - 0CD Laguna

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 6 puan durumu

Zirvede Xerez DFC (14 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Racing Portuense (9). Deplasmanda en başarılı San Roque (7 puan). En golcü takım Racing Portuense (14 gol), en az gol yiyen Utrera (3 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Xerez DFC742111:9+214
2Racing Portuense741214:8+613
3Dos Hermanas641111:6+513
4Tomares74127:5+213
5San Roque53118:5+310
6Linense52218:6+28
7Betis III42117:5+27
8Utrera32015:3+26
9Cadiz II61323:306
10Chiclana61328:10-26
11Huelva II61235:9-45
12Conil61233:8-55
13Egabrense41124:5-14
14Pozoblanco31114:5-14
15Bollullos61143:5-24
16Cordoba II50323:6-33
17Sevilla III60335:11-63
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Racing Portuense430110:4+69
2Linense32106:2+47
3Xerez DFC32106:4+27
4Tomares42114:2+27
5Dos Hermanas22008:2+66
6Betis III32015:3+26
7Utrera32015:3+26
8Conil31112:3-14
9San Roque11001:0+13
10Bollullos31023:303
11Cordoba II40313:4-13
12Chiclana20203:302
13Sevilla III40223:5-22
14Cadiz II40221:3-22
15Huelva II30122:6-41
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1San Roque42117:5+27
2Xerez DFC42115:507
3Dos Hermanas42113:4-17
4Tomares32013:306
5Cadiz II21102:0+24
6Racing Portuense31114:404
7Huelva II31113:304
8Egabrense41124:5-14
9Pozoblanco31114:5-14
10Chiclana41125:7-24
11Betis III10102:201
12Linense20112:4-21
13Bollullos30120:2-21
14Sevilla III20112:6-41
15Conil30121:5-41
16Cordoba II10010:2-20

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 6 istatistikleri

46oynanan maç
2.37maç başı gol
%39ev sahibi kazandı
%30beraberlik
%50karşılıklı gol
%432.5 üst

Son sonuçlar

01.11Huelva II1 - 2Egabrense
01.11Utrera1 - 2Racing Portuense
01.11Tomares0 - 1Xerez DFC
01.11Conil0 - 0Bollullos
25.10Linense1 - 1Huelva II
25.10Sevilla III0 - 0Conil
25.10Cordoba II0 - 0Cadiz II
25.10Bollullos0 - 1Dos Hermanas
25.10Betis III0 - 1Tomares
25.10San Roque1 - 0Egabrense
25.10Racing Portuense3 - 1Pozoblanco
24.10Xerez DFC3 - 2Chiclana

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 7 puan durumu

Zirvede Silva (10 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Sarriana (9). Deplasmanda en başarılı Villalbes (8 puan). En golcü takım Estradense (9 gol), en az gol yiyen Antela (1 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Silva53118:5+310
2Sarriana53118:6+210
3Pontevedra II53026:4+29
4Boiro43015:3+29
5Villalbes62317:6+19
6Estradense53029:909
7Alondras52127:5+27
8Céltiga42115:4+17
9Gran Pena82159:13-47
10Atlético Coruña42027:6+16
11Barco41215:505
12Antela41211:105
13Lalín31113:4-14
14Arteixo41128:10-24
15Viveiro61145:10-54
16Arenteiro21012:1+13
17Somozas30213:4-12
18Portonovo30122:4-21
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Sarriana33007:3+49
2Pontevedra II43016:3+39
3Silva32104:1+37
4Estradense22006:4+26
5Boiro22002:0+26
6Céltiga21103:1+24
7Barco21103:2+14
8Arteixo31116:7-14
9Gran Pena41124:5-14
10Lalín31113:4-14
11Arenteiro11002:0+23
12Antela11001:0+13
13Atlético Coruña31026:603
14Alondras31022:203
15Viveiro10101:101
16Portonovo10100:001
17Villalbes20112:3-11
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Villalbes42205:3+28
2Alondras21105:3+24
3Atlético Coruña11001:0+13
4Silva21014:403
5Boiro21013:303
6Céltiga21012:3-13
7Estradense31023:5-23
8Gran Pena41035:8-33
9Viveiro51044:9-53
10Somozas30213:4-12
11Antela30210:1-12
12Barco20112:3-11
13Sarriana20111:3-21
14Arteixo10012:3-10
15Arenteiro10010:1-10
16Pontevedra II10010:1-10
17Portonovo20022:4-20

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 7 istatistikleri

40oynanan maç
2.50maç başı gol
%52ev sahibi kazandı
%22beraberlik
%58karşılıklı gol
%452.5 üst

Son sonuçlar

01.11Pontevedra II1 - 0Antela
01.11Gran Pena0 - 1Villalbes
01.11Arenteiro2 - 0Céltiga
31.10Silva2 - 0Viveiro
25.10Estradense3 - 2Viveiro
25.10Pontevedra II3 - 1Silva
25.10Villalbes1 - 1Alondras
25.10Boiro1 - 0Gran Pena
25.10Arteixo2 - 1Barco
24.10Céltiga1 - 1Somozas
24.10Sarriana2 - 1Portonovo
18.10Alondras0 - 1Boiro

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 8 puan durumu

Zirvede Derio (13 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Derio (6). Deplasmanda en başarılı Derio (7 puan). En golcü takım Derio (10 gol), en az gol yiyen Touring (1 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Derio541010:4+613
2Touring22004:1+36
3Santurtzi42025:6-16
4San Ignacio32013:4-16
5Aretxabaleta41215:4+15
6Alavés III31116:4+24
7Real Soc. III21103:2+14
8Beasain41124:5-14
9Eibar III21013:303
10Durango30212:3-12
11Amurrio30031:4-30
12Pasaia30035:11-60
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Derio22004:0+46
2Santurtzi22004:2+26
3Aretxabaleta31115:4+14
4Real Soc. III21103:2+14
5Alavés III21014:2+23
6Touring11002:0+23
7Eibar III11002:1+13
8San Ignacio11002:1+13
9Durango20201:102
10Amurrio10010:1-10
11Pasaia20023:7-40
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Derio32106:4+27
2Beasain41124:5-14
3Touring11002:1+13
4San Ignacio21011:3-23
5Alavés III10102:201
6Aretxabaleta10100:001
7Durango10011:2-10
8Eibar III10011:2-10
9Pasaia10012:4-20
10Amurrio20021:3-20
11Santurtzi20021:4-30

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 8 istatistikleri

19oynanan maç
2.68maç başı gol
%53ev sahibi kazandı
%21beraberlik
%58karşılıklı gol
%582.5 üst

Son sonuçlar

31.10Alavés III3 - 0San Ignacio
31.10Pasaia2 - 3Derio
25.10Real Soc. III2 - 2Alavés III
25.10Santurtzi2 - 1Amurrio
18.10Eibar III2 - 1Santurtzi
18.10Amurrio0 - 1San Ignacio
17.10Pasaia1 - 4Beasain
11.10Aretxabaleta4 - 2Pasaia
10.10Real Soc. III1 - 0Amurrio
10.10San Ignacio2 - 1Eibar III
10.10Durango1 - 1Derio
04.10Derio2 - 0Beasain

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 9 puan durumu

Zirvede CD Cayon (9 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Laredo (6). Deplasmanda en başarılı CD Cayon (6 puan). En golcü takım Laredo (9 gol), en az gol yiyen CD Cayon (0 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1CD Cayon33006:0+69
2Laredo53029:6+39
3CD Tropezon42206:2+48
4Samano32108:3+57
5Solares32013:306
6Albericia61328:9-16
7Selaya52035:8-36
8Revilla41217:5+25
9Bezana41215:6-15
10Escobedo41215:6-15
11Vimenor31114:3+14
12Atlético Mineros31115:7-24
13Guarnizo51135:10-54
14Naval31026:7-13
15Castro50145:12-71
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Laredo32017:5+26
2Selaya32014:5-16
3Revilla31207:3+45
4Albericia41218:805
5Samano21105:2+34
6CD Tropezon21102:0+24
7Escobedo21104:3+14
8Guarnizo21102:1+14
9Vimenor21013:2+13
10Naval11002:1+13
11CD Cayon11001:0+13
12Solares11001:0+13
13Bezana21013:4-13
14Castro20020:4-40
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1CD Cayon22005:0+56
2CD Tropezon21104:2+24
3Atlético Mineros31115:7-24
4Samano11003:1+23
5Laredo21012:1+13
6Solares21012:3-13
7Bezana20202:202
8Vimenor10101:101
9Albericia20110:1-11
10Escobedo20111:3-21
11Castro30125:8-31
12Naval20024:6-20
13Selaya20021:3-20
14Revilla10010:2-20
15Guarnizo30033:9-60

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 9 istatistikleri

30oynanan maç
2.90maç başı gol
%50ev sahibi kazandı
%27beraberlik
%50karşılıklı gol
%472.5 üst

Son sonuçlar

01.11Laredo1 - 3Samano
31.10Albericia1 - 1Escobedo
31.10Solares1 - 0Guarnizo
30.10Revilla1 - 1Vimenor
30.10Selaya0 - 3CD Cayon
25.10Samano1 - 1Bezana
25.10Naval2 - 1Castro
25.10CD Cayon1 - 0Laredo
25.10Escobedo2 - 2CD Tropezon
25.10Vimenor3 - 0Solares
25.10Guarnizo1 - 0Selaya
24.10Albericia3 - 3Atlético Mineros

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 10 puan durumu

Zirvede Manchego (12 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Manchego (12). Deplasmanda en başarılı Villarrobledo (7 puan). En golcü takım Almansa (11 gol), en az gol yiyen Villacanas (0 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Manchego54019:4+512
2Almansa732211:7+411
3Villarrobledo43107:1+610
4Toledo530210:4+69
5Noblejas42209:5+48
6Tarancon42119:5+47
7Illescas52126:7-17
8Marchamalo62139:11-27
9Villacanas22005:0+56
10Torrijos32013:306
11Villarrubia42025:6-16
12La Solana62045:9-46
13San Clemente51225:9-45
14Quintanar41124:6-24
15Socuellamos41032:4-23
16Huracan41033:8-53
17Guadalajara II60155:18-131
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Manchego44009:3+612
2Almansa532011:4+711
3Toledo33009:1+89
4La Solana32015:1+46
5Illescas32013:1+26
6Villarrubia32015:4+16
7Torrijos32013:306
8Noblejas21104:3+14
9Marchamalo21103:2+14
10San Clemente31114:404
11Socuellamos11002:1+13
12Tarancon11001:0+13
13Villarrobledo11001:0+13
14Quintanar10102:201
15Huracan10010:2-20
16Guadalajara II30033:11-80
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Villarrobledo32106:1+57
2Villacanas22005:0+56
3Tarancon31118:5+34
4Noblejas21105:2+34
5Quintanar31022:4-23
6Marchamalo41036:9-33
7Huracan31023:6-33
8Illescas20113:6-31
9San Clemente20111:5-41
10Guadalajara II30122:7-51
11Manchego10010:1-10
12Toledo20021:3-20
13Villarrubia10010:2-20
14Almansa20020:3-30
15Socuellamos30030:3-30
16La Solana30030:8-80

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 10 istatistikleri

39oynanan maç
2.74maç başı gol
%62ev sahibi kazandı
%15beraberlik
%41karşılıklı gol
%492.5 üst

Son sonuçlar

01.11Villarrubia1 - 0Socuellamos
01.11Almansa1 - 1Villarrobledo
01.11La Solana1 - 0Guadalajara II
31.10Noblejas2 - 2Tarancon
31.10Manchego4 - 1Illescas
25.10Toledo2 - 0Almansa
25.10Torrijos0 - 3Villacanas
25.10Illescas0 - 1Huracan
25.10Socuellamos2 - 1Quintanar
25.10San Clemente3 - 1Marchamalo
25.10Villarrobledo1 - 0Manchego
24.10Guadalajara II1 - 4Noblejas

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 11 puan durumu

Zirvede Berceo (12 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Berceo (9). Deplasmanda en başarılı Agoncillo (6 puan). En golcü takım Berceo (16 gol), en az gol yiyen CD Calahorra (0 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Berceo540116:5+1112
2Agoncillo33009:2+79
3Haro Deportivo33009:3+69
4Varea43014:2+29
5La Calzada53025:7-29
6San Marcial42028:5+36
7Calasancio42024:3+16
8Yagüe42023:9-66
9CD Calahorra11005:0+53
10Anguiano21013:303
11Alfaro21011:103
12Comillas 30120:3-31
13Cenicero40132:6-41
14River Ebro30030:9-90
15Casalarreina50054:15-110
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Berceo430115:5+109
2Haro Deportivo33009:3+69
3La Calzada22003:1+26
4Varea22002:0+26
5Yagüe32013:4-16
6CD Calahorra11005:0+53
7Agoncillo11001:0+13
8Calasancio31022:3-13
9Comillas 20110:2-21
10Cenicero20021:4-30
11Casalarreina30032:8-60
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Agoncillo22008:2+66
2San Marcial42028:5+36
3Calasancio11002:0+23
4Berceo11001:0+13
5Anguiano21013:303
6Varea21012:203
7Alfaro21011:103
8La Calzada31022:6-43
9Cenicero20111:2-11
10Comillas 10010:1-10
11Casalarreina20022:7-50
12Yagüe10010:5-50
13River Ebro30030:9-90

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 11 istatistikleri

26oynanan maç
2.81maç başı gol
%58ev sahibi kazandı
%4beraberlik
%46karşılıklı gol
%582.5 üst

Son sonuçlar

01.11Agoncillo1 - 0River Ebro
01.11Haro Deportivo2 - 1Varea
01.11La Calzada2 - 1San Marcial
31.10Calasancio0 - 1Berceo
25.10CD Calahorra5 - 0Yagüe
25.10Varea1 - 0Alfaro
25.10Cenicero0 - 1La Calzada
25.10Berceo1 - 3Agoncillo
25.10Comillas 0 - 2Calasancio
25.10Casalarreina1 - 2Anguiano
18.10Calasancio0 - 1Varea
18.10Haro Deportivo5 - 1Casalarreina

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 12 puan durumu

Zirvede Almeria II (13 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Almeria II (10). Deplasmanda en başarılı Marbellí (6 puan). En golcü takım Arenas Armilla (11 gol), en az gol yiyen Almeria II (1 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Almeria II54109:1+813
2Marbellí53115:3+210
3Churriana Vega62319:4+59
4Arenas Armilla422011:6+58
5Malaga II522110:7+38
6Huetor Vega52218:6+28
7Motril52218:6+28
8Melilla32106:3+37
9Porcuna41213:6-35
10Alhaurino61235:9-45
11San Pedro31112:1+14
12Mancha Real31112:4-24
13Granada II41033:5-23
14Torre del Mar30211:2-12
15Cantoria 201740040:9-90
16Málaga City50053:13-100
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Almeria II43108:1+710
2Churriana Vega32107:1+67
3Arenas Armilla32109:4+57
4Malaga II31205:3+25
5Motril41216:605
6Huetor Vega31114:3+14
7Marbellí21101:0+14
8Alhaurino31115:504
9Melilla11002:0+23
10San Pedro11002:0+23
11Granada II21012:1+13
12Porcuna11002:1+13
13Mancha Real10100:001
14Cantoria 201710010:2-20
15Málaga City30031:4-30
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Marbellí32014:3+16
2Huetor Vega21104:3+14
3Melilla21104:3+14
4Motril11002:0+23
5Malaga II21015:4+13
6Almeria II11001:0+13
7Mancha Real21012:4-23
8Churriana Vega30212:3-12
9Torre del Mar30211:2-12
10Porcuna30211:5-42
11Arenas Armilla10102:201
12San Pedro20110:1-11
13Alhaurino30120:4-41
14Granada II20021:4-30
15Málaga City20022:9-70
16Cantoria 201730030:7-70

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 12 istatistikleri

35oynanan maç
2.43maç başı gol
%46ev sahibi kazandı
%31beraberlik
%43karşılıklı gol
%432.5 üst

Son sonuçlar

01.11Málaga City0 - 1Huetor Vega
01.11Almeria II0 - 0Churriana Vega
31.10Malaga II2 - 2Melilla
25.10Huetor Vega0 - 0Torre del Mar
25.10Mancha Real0 - 0Alhaurino
25.10Motril2 - 4Malaga II
25.10Arenas Armilla1 - 0San Pedro
25.10Marbellí0 - 0Porcuna
24.10Melilla2 - 0Cantoria 2017
18.10Málaga City1 - 2Mancha Real
18.10Alhaurino2 - 2Arenas Armilla
18.10San Pedro2 - 0Marbellí

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 13 puan durumu

Zirvede Villarreal III (21 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Villarreal III (12). Deplasmanda en başarılı Levante II (9 puan). En golcü takım Levante II (14 gol), en az gol yiyen Levante II (2 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Villarreal III870112:6+621
2Levante II651014:2+1216
3Hercules II53207:3+411
4Torrent 73138:8010
5Roda72328:7+19
6Ontinyent 193172239:908
7Jove Espanol71519:10-18
8Torrellano72238:11-38
9CD Acero51405:4+17
10Saguntino62139:907
11Crevillente71429:10-17
12Soneja72148:12-47
13Vall de Uxó51315:4+16
14Buñol52034:7-36
15Eldense II61236:7-15
16Atzeneta41215:6-15
17SC Torrevieja51134:8-44
18Utiel60244:11-72
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Villarreal III54018:5+312
2Levante II32107:2+57
3Ontinyent 193142117:4+37
4Roda32104:1+37
5Hercules II22004:1+36
6Saguntino32016:4+26
7Crevillente51318:806
8Torrellano42025:6-16
9SC Torrevieja21102:0+24
10Eldense II31115:4+14
11Atzeneta11002:1+13
12Buñol21012:1+13
13CD Acero30302:203
14Soneja31023:4-13
15Jove Espanol40314:6-23
16Vall de Uxó20202:202
17Torrent 30122:4-21
18Utiel30121:5-41
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Levante II33007:0+79
2Villarreal III33004:1+39
3Torrent 43016:4+29
4Jove Espanol31205:4+15
5Hercules II31203:2+15
6CD Acero21103:2+14
7Vall de Uxó31113:2+14
8Soneja41125:8-34
9Buñol31022:6-43
10Roda40224:6-22
11Atzeneta30213:5-22
12Torrellano30213:5-22
13Crevillente20111:2-11
14Saguntino30123:5-21
15Eldense II30121:3-21
16Utiel30123:6-31
17Ontinyent 193130122:5-31
18SC Torrevieja30032:8-60

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 13 istatistikleri

55oynanan maç
2.44maç başı gol
%40ev sahibi kazandı
%33beraberlik
%56karşılıklı gol
%422.5 üst

Son sonuçlar

01.11Ontinyent 19312 - 2Jove Espanol
01.11Soneja0 - 2Torrent
01.11Crevillente1 - 1Utiel
01.11Levante II1 - 1Torrellano
01.11CD Acero0 - 0Hercules II
31.10Villarreal III2 - 1SC Torrevieja
31.10Saguntino3 - 1Atzeneta
31.10Buñol2 - 0Vall de Uxó
31.10Roda1 - 0Eldense II
25.10Crevillente0 - 1Buñol
25.10Torrent 1 - 2CD Acero
25.10Torrellano2 - 1Saguntino

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 14 puan durumu

Zirvede Subiza (13 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Subiza (12). Deplasmanda en başarılı Aoiz (5 puan). En golcü takım Subiza (14 gol), en az gol yiyen Gazte Berriak (1 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Subiza641114:7+713
2Txantrea42209:4+58
3San Juan42116:4+27
4Gazte Berriak42113:1+27
5Mutilvera32103:1+27
6Izarra22004:1+36
7Valle Egües61326:9-36
8Aoiz31202:1+15
9Huarte51222:4-25
10Pamplona41123:7-44
11Bidezarra30214:5-12
12Beti Onak20112:3-11
13Avance30121:3-21
14Doneztebe30122:5-31
15Cortes30121:5-41
16Cirbonero10010:2-20
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Subiza440012:4+812
2Txantrea42209:4+58
3San Juan22005:2+36
4Mutilvera22002:0+26
5Valle Egües41214:405
6Gazte Berriak21101:0+14
7Pamplona21101:0+14
8Huarte31111:2-14
9Izarra11002:1+13
10Avance10101:101
11Beti Onak10101:101
12Bidezarra10101:101
13Cortes10010:2-20
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Aoiz31202:1+15
2Izarra11002:0+23
3Gazte Berriak21012:1+13
4Mutilvera10101:101
5Bidezarra20113:4-11
6Subiza20112:3-11
7Huarte20111:2-11
8San Juan20111:2-11
9Cortes20111:3-21
10Doneztebe30122:5-31
11Valle Egües20112:5-31
12Beti Onak10011:2-10
13Avance20020:2-20
14Cirbonero10010:2-20
15Pamplona20022:7-50

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 14 istatistikleri

28oynanan maç
2.21maç başı gol
%54ev sahibi kazandı
%36beraberlik
%54karşılıklı gol
%362.5 üst

Son sonuçlar

31.10Txantrea2 - 1Beti Onak
30.10Bidezarra1 - 1Aoiz
30.10San Juan3 - 1Doneztebe
25.10Subiza3 - 1Cortes
25.10Gazte Berriak0 - 0Valle Egües
24.10Txantrea5 - 1Pamplona
23.10Huarte1 - 0Avance
18.10Pamplona1 - 0Gazte Berriak
17.10Valle Egües2 - 1Huarte
11.10Subiza2 - 1Bidezarra
10.10Mutilvera1 - 0San Juan
10.10Izarra2 - 1Pamplona

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 15 puan durumu

Zirvede Constancia (12 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Constancia (7). Deplasmanda en başarılı Santanyi (6 puan). En golcü takım Constancia (9 gol), en az gol yiyen Ibiza Pitiusas (0 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Constancia73319:4+512
2Ibiza Pitiusas32105:0+57
3Santanyi32104:2+27
4Platges22006:1+56
5PE Sant Jordi41307:4+36
6Porreres42024:406
7Llosetense31112:3-14
8Cardassar31023:4-13
9Mercadal31022:4-23
10Alcúdia41032:7-53
11Andratx20112:3-11
12Formentera20110:2-21
13Inter Ibiza40132:10-81
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Constancia32105:2+37
2Platges22006:1+56
3Porreres32014:3+16
4PE Sant Jordi31205:2+35
5Ibiza Pitiusas21102:0+24
6Llosetense31112:3-14
7Alcúdia21012:203
8Cardassar21012:203
9Santanyi10101:101
10Inter Ibiza10010:3-30
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Santanyi22003:1+26
2Constancia41214:2+25
3Ibiza Pitiusas11003:0+33
4Mercadal31022:4-23
5PE Sant Jordi10102:201
6Andratx20112:3-11
7Formentera20110:2-21
8Inter Ibiza30122:7-51
9Cardassar10011:2-10
10Porreres10010:1-10
11Alcúdia20020:5-50

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 15 istatistikleri

22oynanan maç
2.18maç başı gol
%50ev sahibi kazandı
%27beraberlik
%36karşılıklı gol
%452.5 üst

Son sonuçlar

01.11Porreres2 - 1Cardassar
01.11Ibiza Pitiusas0 - 0Constancia
31.10Platges5 - 1Inter Ibiza
31.10Llosetense2 - 0Mercadal
31.10PE Sant Jordi3 - 0Alcúdia
24.10Constancia2 - 2PE Sant Jordi
18.10Cardassar1 - 2Mercadal
18.10Llosetense0 - 3Constancia
17.10Platges1 - 0Andratx
10.10Inter Ibiza0 - 3Ibiza Pitiusas
10.10Constancia1 - 0Porreres
10.10Alcúdia1 - 0Mercadal

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 16 puan durumu

Zirvede Mostoles (13 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Adarve (10). Deplasmanda en başarılı Leganes II (7 puan). En golcü takım Mostoles (17 gol), en az gol yiyen Torrejon (4 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Mostoles641117:5+1213
2Pozuelo640211:13-212
3Adarve632112:9+311
4Torrejon631213:4+910
5Colonia Moscardo624011:6+510
6Las Rozas631213:11+210
7Galapagar631212:12010
8Fuenlabrada62318:5+39
9Trival623110:9+19
10Leganes II622211:8+38
11Cala Pozuelo52217:5+28
12Aranjuez613210:12-26
13Parla Escuela61329:11-26
14Paracuellos612312:14-25
15Rayo II61239:12-35
16SS Reyes II611412:20-84
17Nuevo Boadilla61146:18-124
18Rayo Ciudad Alcobendas51047:16-93
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Adarve431011:4+710
2Torrejon430112:2+109
3Las Rozas330011:5+69
4Pozuelo33008:5+39
5Mostoles32109:2+77
6Colonia Moscardo32107:2+57
7Fuenlabrada32014:1+36
8Trival31206:5+15
9Paracuellos31204:3+15
10Cala Pozuelo21102:1+14
11Rayo II31113:304
12Nuevo Boadilla41126:13-74
13Galapagar21015:4+13
14Rayo Ciudad Alcobendas21015:4+13
15Parla Escuela30305:503
16SS Reyes II31027:12-53
17Aranjuez30212:3-12
18Leganes II20114:5-11
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Leganes II42117:3+47
2Galapagar42117:8-17
3Mostoles32018:3+56
4Cala Pozuelo31115:4+14
5Trival31114:404
6Aranjuez31118:9-14
7Colonia Moscardo30304:403
8Fuenlabrada30304:403
9Parla Escuela31024:6-23
10Pozuelo31023:8-53
11Torrejon20111:2-11
12Rayo II30126:9-31
13SS Reyes II30125:8-31
14Las Rozas30122:6-41
15Adarve20111:5-41
16Paracuellos30038:11-30
17Nuevo Boadilla20020:5-50
18Rayo Ciudad Alcobendas30032:12-100

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 16 istatistikleri

53oynanan maç
3.58maç başı gol
%49ev sahibi kazandı
%30beraberlik
%70karşılıklı gol
%682.5 üst

Son sonuçlar

01.11Fuenlabrada3 - 0Las Rozas
01.11Trival2 - 2Galapagar
01.11Mostoles5 - 1Rayo Ciudad Alcobendas
01.11SS Reyes II0 - 4Leganes II
01.11Nuevo Boadilla1 - 4Parla Escuela
01.11Torrejon4 - 1Aranjuez
31.10Colonia Moscardo1 - 0Cala Pozuelo
31.10Adarve3 - 1Pozuelo
31.10Paracuellos1 - 1Rayo II
25.10Galapagar4 - 1Rayo Ciudad Alcobendas
25.10Parla Escuela1 - 1Adarve
25.10Pozuelo1 - 0Torrejon

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 17 puan durumu

Zirvede Guijuelo (7 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Palencia CF (4). Deplasmanda en başarılı Guijuelo (6 puan). En golcü takım Palencia CF (6 gol), en az gol yiyen Almazan (0 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Guijuelo32105:2+37
2Almazan22003:0+36
3Cristo Atl22003:0+36
4Turegano31205:4+15
5Bembibre31204:3+15
6Palencia CF31116:3+34
7CyD II21103:1+24
8Promesas21013:1+23
9Arandina20203:302
10Santa Marta10100:001
11Colegios Dio.30123:6-31
12Mirandes II30120:4-41
13Unionistas II20021:3-20
14Salamanca II30031:10-90
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Palencia CF21106:2+44
2Turegano21104:3+14
3Promesas11003:0+33
4Almazan11001:0+13
5Cristo Atl11001:0+13
6Bembibre20202:202
7Guijuelo10102:201
8Mirandes II30120:4-41
9Unionistas II20021:3-20
10Colegios Dio.10010:2-20
11Salamanca II10010:2-20
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Guijuelo22003:0+36
2CyD II21103:1+24
3Almazan11002:0+23
4Cristo Atl11002:0+23
5Bembibre11002:1+13
6Arandina20203:302
7Turegano10101:101
8Santa Marta10100:001
9Colegios Dio.20113:4-11
10Palencia CF10010:1-10
11Promesas10010:1-10
12Salamanca II20021:8-70

Sezon başı 12.09.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

İspanya RFEF 3.Lig · Grup 17 istatistikleri

17oynanan maç
2.35maç başı gol
%29ev sahibi kazandı
%35beraberlik
%47karşılıklı gol
%292.5 üst

Son sonuçlar

01.11Bembibre1 - 1Colegios Dio.
01.11Guijuelo2 - 2Arandina
01.11Turegano1 - 1CyD II
01.11Mirandes II0 - 2Almazan
31.10Cristo Atl1 - 0Palencia CF
25.10Promesas3 - 0Salamanca II
25.10Unionistas II0 - 1Guijuelo
24.10Colegios Dio.0 - 2Cristo Atl
24.10Palencia CF1 - 1Turegano
18.10Mirandes II0 - 0Santa Marta
18.10Almazan1 - 0Promesas
17.10Bembibre1 - 1Arandina
Daha fazlası üyelere açık
Canlı skor ve dakika, gol geliyor uyarıları, düşen oranlar ve binlerce maçlık arşivde benzer maç analizi.
Ücretsiz üye ol