Analiz90

Macaristan NB III puan durumu ve istatistikler

Macaristan NB III · Grup 1 puan durumu

Zirvede Pecsi MFC (25 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Erdi VSE (17). Deplasmanda en başarılı Pecsi MFC (10 puan). En golcü takım MTK II (31 gol), en az gol yiyen Pecsi MFC (3 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Pecsi MFC981027:3+2425
2Erdi VSE1154226:21+519
3MTK II1160531:23+818
4Ivancsa650118:10+815
5Budafoki MTE1143422:20+215
6Siofok1042416:12+414
7Ferencvaros II741214:11+313
8Kaposvari540119:9+1012
9PTE-PEAC1033414:17-312
10Dunaharaszti1133515:19-412
11Budaorsi922513:27-148
12Paksi II921617:19-27
13Majosi41218:805
14Sárbogárd50055:18-130
15Szekszard60062:30-280
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Erdi VSE852122:15+717
2Pecsi MFC550017:1+1615
3MTK II650124:10+1415
4Siofok641112:5+713
5Ivancsa330013:3+109
6Ferencvaros II33006:1+59
7Dunaharaszti72329:909
8Budafoki MTE522113:9+48
9PTE-PEAC521210:1007
10Budaorsi52128:11-37
11Kaposvari220010:1+96
12Majosi21104:3+14
13Paksi II410311:9+23
14Szekszard10010:1-10
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Pecsi MFC431010:2+810
2Budafoki MTE62139:11-27
3Kaposvari32019:8+16
4Ivancsa32015:7-26
5PTE-PEAC51224:7-35
6Ferencvaros II41128:10-24
7Paksi II51136:10-44
8Dunaharaszti41036:10-43
9MTK II51047:13-63
10Erdi VSE30214:6-22
11Majosi20114:5-11
12Siofok40134:7-31
13Budaorsi40135:16-111
14Sárbogárd50055:18-130
15Szekszard50052:29-270

Sezon başı 27.07.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

Macaristan NB III · Grup 1 istatistikleri

62oynanan maç
3.98maç başı gol
%60ev sahibi kazandı
%18beraberlik
%66karşılıklı gol
%742.5 üst

Son sonuçlar

31.10Dunaharaszti0 - 2Paksi II
31.10Erdi VSE2 - 1Siofok
31.10MTK II2 - 1Sárbogárd
24.10Budafoki MTE2 - 2Erdi VSE
24.10Siofok3 - 1Ferencvaros II
24.10PTE-PEAC0 - 3Ivancsa
24.10MTK II3 - 4Kaposvari
24.10Budaorsi0 - 6Pecsi MFC
17.10Dunaharaszti3 - 0Budaorsi
17.10Kaposvari7 - 0Sárbogárd
17.10Erdi VSE3 - 1PTE-PEAC
17.10Majosi3 - 2Siofok

Macaristan NB III · Grup 2 puan durumu

Zirvede Cigand (19 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Gödöllö (15). Deplasmanda en başarılı Kisvarda II (11 puan). En golcü takım Debrecen II (24 gol), en az gol yiyen Gödöllö (2 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Cigand761019:3+1619
2Gödöllö760116:2+1418
3Debrecen II860224:11+1318
4Debreceni Eac960319:13+618
5Kisvarda II1045115:10+517
6Füzesabony951312:9+316
7Mátészalka833212:9+312
8Diosgyor II932417:16+111
9Egri82249:20-118
10Tiszaujvaros82158:15-77
11Ózd Sajóvölgye42029:7+26
12Tiszafuredi81163:13-104
13Hajdúnánás811612:23-114
14Nyiregyhaza II50143:14-111
15Tarpa40041:14-130
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Gödöllö550014:0+1415
2Debrecen II650121:8+1315
3Füzesabony53119:4+510
4Cigand330012:2+109
5Debreceni Eac530211:7+49
6Egri42115:507
7Diosgyor II52129:10-17
8Mátészalka32016:2+46
9Kisvarda II51317:5+26
10Tiszafuredi41122:5-34
11Tiszaujvaros51133:8-54
12Hajdúnánás41038:803
13Nyiregyhaza II20113:5-21
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Kisvarda II53208:5+311
2Cigand43107:1+610
3Debreceni Eac43018:6+29
4Ózd Sajóvölgye42029:7+26
5Mátészalka51316:7-16
6Füzesabony42023:5-26
7Diosgyor II41128:6+24
8Debrecen II21013:303
9Gödöllö21012:203
10Tiszaujvaros31025:7-23
11Egri40134:15-111
12Hajdúnánás40134:15-111
13Tiszafuredi40041:8-70
14Nyiregyhaza II30030:9-90
15Tarpa40041:14-130

Sezon başı 27.07.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

Macaristan NB III · Grup 2 istatistikleri

56oynanan maç
3.20maç başı gol
%52ev sahibi kazandı
%16beraberlik
%50karşılıklı gol
%662.5 üst

Son sonuçlar

01.11Nyiregyhaza II1 - 3Mátészalka
31.10Tiszafuredi2 - 1Diosgyor II
31.10Tiszaujvaros0 - 1Debreceni Eac
25.10Kisvarda II0 - 1Debrecen II
24.10Gödöllö4 - 0Nyiregyhaza II
24.10Debreceni Eac0 - 3Ózd Sajóvölgye
24.10Diosgyor II0 - 3Cigand
24.10Mátészalka4 - 0Tarpa
18.10Nyiregyhaza II2 - 2Kisvarda II
17.10Füzesabony4 - 2Ózd Sajóvölgye
17.10Cigand6 - 0Hajdúnánás
17.10Tiszafuredi0 - 0Mátészalka

Macaristan NB III · Grup 3 puan durumu

Zirvede ESMTK (23 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan ESMTK (16). Deplasmanda en başarılı Szeged-Csanád (9 puan). En golcü takım Ujpest II (27 gol), en az gol yiyen Gyulai Termál (5 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1ESMTK1072126:8+1823
2Ujpest II1153327:16+1118
3Csepel TC1253422:19+318
4Vasas II1044225:14+1116
5Bss Monor1244420:20016
6Gyulai Termál541011:5+613
7Honved II1041523:18+513
8Bekescsaba732215:10+511
9III. Keruleti TVE93246:8-211
10Szeged-Csanád623110:9+19
11Szegedi VSE1023515:29-149
12Dabas42028:13-56
13Elore1011810:41-314
14Szolnoki40227:9-22
15Hodmezövasrh40135:11-61
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1ESMTK651017:4+1316
2Ujpest II743020:6+1415
3Vasas II742123:10+1314
4Csepel TC642019:7+1214
5Honved II741221:9+1213
6Gyulai Termál431010:5+510
7III. Keruleti TVE63126:4+210
8Bss Monor622210:8+28
9Szegedi VSE51229:12-35
10Bekescsaba21014:3+13
11Dabas21015:503
12Elore40132:11-91
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Szeged-Csanád623110:9+19
2Bekescsaba522111:7+48
3Bss Monor622210:12-28
4ESMTK42119:4+57
5Csepel TC61143:12-94
6Szegedi VSE51136:17-114
7Gyulai Termál11001:0+13
8Ujpest II41037:10-33
9Dabas21013:8-53
10Elore61058:30-223
11Szolnoki40227:9-22
12Vasas II30212:4-22
13III. Keruleti TVE30120:4-41
14Hodmezövasrh40135:11-61
15Honved II30032:9-70

Sezon başı 27.07.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

Macaristan NB III · Grup 3 istatistikleri

62oynanan maç
3.71maç başı gol
%52ev sahibi kazandı
%26beraberlik
%66karşılıklı gol
%692.5 üst

Son sonuçlar

01.11Honved II5 - 1Elore
01.11Ujpest II2 - 0Csepel TC
31.10Gyulai Termál1 - 1ESMTK
31.10Vasas II3 - 3Szeged-Csanád
31.10III. Keruleti TVE1 - 2Bss Monor
25.10ESMTK2 - 1Ujpest II
25.10Elore1 - 3Szegedi VSE
24.10Bekescsaba1 - 2Szeged-Csanád
24.10III. Keruleti TVE0 - 1Gyulai Termál
24.10Bss Monor1 - 1Vasas II
24.10Csepel TC3 - 2Szolnoki
18.10Honved II1 - 3Csepel TC

Macaristan NB III · Grup 4 puan durumu

Zirvede Dorogi FC (30 puan) var. İç sahada en çok puan toplayan Dorogi FC (19). Deplasmanda en başarılı Tatabanya (16 puan). En golcü takım Dorogi FC (33 gol), en az gol yiyen Sopron (6 gol).

Genel
#TakımOGBMA:YAvP
1Dorogi FC1293033:8+2530
2Tatabanya1182126:8+1826
3Haladás VSE1073032:10+2224
4Sopron760114:6+818
5Puskas II1052325:16+917
6Komarom1052318:14+417
7Mosonmagyar1035215:11+414
8Gyori ETO II1442815:20-514
9Bicskei1041518:19-113
10Veszprem1132622:25-311
11Király SZE922510:19-98
12Pápai Perutz102179:24-157
13Balatonalmadi91266:26-205
14ZTE II31022:6-43
151908 SZAC1201114:37-331
İç saha
#TakımOGBMA:YAvP
1Dorogi FC761021:5+1619
2Haladás VSE642018:5+1314
3Sopron44008:1+712
4Tatabanya431011:4+710
5Mosonmagyar631213:9+410
6Bicskei631213:11+210
7Gyori ETO II73139:9010
8Komarom52218:5+38
9Puskas II521210:1007
10Pápai Perutz52125:9-47
11Király SZE31203:2+15
12Veszprem51138:12-44
13Balatonalmadi40040:13-130
141908 SZAC70071:26-250
Deplasman
#TakımOGBMA:YAvP
1Tatabanya751115:4+1116
2Dorogi FC532012:3+911
3Puskas II531115:6+910
4Haladás VSE431014:5+910
5Komarom530210:9+19
6Veszprem621314:13+17
7Sopron32016:5+16
8Balatonalmadi51226:13-75
9Mosonmagyar40402:204
10Gyori ETO II71156:11-54
11Bicskei41035:8-33
12ZTE II31022:6-43
13Király SZE61057:17-103
141908 SZAC50143:11-81
15Pápai Perutz50054:15-110

Sezon başı 27.07.2026 · bu sezonun lig maçlarından hesaplanır.

Macaristan NB III · Grup 4 istatistikleri

74oynanan maç
3.36maç başı gol
%46ev sahibi kazandı
%19beraberlik
%54karşılıklı gol
%682.5 üst

Son sonuçlar

01.11Gyori ETO II1 - 3Puskas II
01.111908 SZAC0 - 6Veszprem
31.10Dorogi FC3 - 0Sopron
31.10Komarom3 - 0Király SZE
31.10Mosonmagyar1 - 1Tatabanya
31.10Haladás VSE2 - 1Bicskei
25.10Puskas II3 - 1Veszprem
25.10Gyori ETO II0 - 2Haladás VSE
25.10Balatonalmadi0 - 3Komarom
24.10Király SZE1 - 01908 SZAC
24.10Tatabanya2 - 2Dorogi FC
24.10Bicskei0 - 0Mosonmagyar
Daha fazlası üyelere açık
Canlı skor ve dakika, gol geliyor uyarıları, düşen oranlar ve binlerce maçlık arşivde benzer maç analizi.
Ücretsiz üye ol